Депутати міськради крадуть воду з «Кременчукводоканалу». Чому за такі крадіжки слід нагороджувати

1 063 0

Депутати Кременчуцької міської ради крадуть питну воду у «Кременчукводоканалу». Зміст крадіжок – воду використовують під час виробництва бетону.

Однак скільки саме води вкрадено – невідомо і які збитки нанесено – не уточнюється. Але…

Між іншим, у таких крадіжках є свій позитив для всіх мешканців нашого міста.

Через кременчуцьких крадіїв води й «дуже ефективний та господарський» «Кременчукводоканал» уже НКРЕП (Нацкомісія з питань регулювання тарифів та електроенергії) у столиці  категорично не погоджується підвищити для населення нашого міста вартість тарифів на водопостачання.

Про те, що у місті виносять усе, на апаратній нараді у міськвиконкомі розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький.

За його словами, саме через таку ситуацію некомпенсовані втрати питної води на комунальному підприємстві «Кременчукводоканал», коли питна вода у трубах начебто є, але де вона зникає – не знає ніхто, досягає 43 відсотків. Тобто 43 відсотки питної води зникає у місті безслідно.

Про що слід додати – міський голова не назвав прізвище колишнього депутата міськради, який краде воду і якого за це слід нагородити, бо користь від такого для всіх - велика.

Однак з оприлюдненого можна зрозуміти, де це відбувається. Й мова тут про селище Лашки.

За тим, що розповів міський голова Малецький, –  Національна комісія з питань державного регулювання тарифів та теплоенергетики вимагає від нього, мера нашого міста, скоротити ці витрати до мінімуму.

А от про що міський голова Кременчука не розповів на апаратній нараді своїм підлеглим - чому раптом ця тема постала на порядок денний.

Відповідь же з цього приводу дуже проста – міський   голова Кременчука Віталій Малецький, вочевидь, власною персоною особисто  їздив до столиці в НКРЕП з проханням підвищити тарифи для мешканців на питну воду.

Але, судячи з оголошених втрат питної води в мережах «Кременчукводоканалу» й озвучені 43 відсотки, у столиці, нашому меру з його проханням вдарити тарифами по мешканцях дали «от ворот поворот».

Умова ж, вочевидь, така – спочатку на КП «Кременчукводоканал» наведуть порядок, а далі буде тема тарифів для кременчужан.

А вже знаючи наших чиновників і те, що нині відбувається у кременчуцьких водопостачальників, можна зітхнути спокійно.

В усякому випадку, протягом найближчого року підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення, яке ініціює міський голова Кременчука Віталій Малецький, нам, мешканцям міста, не загрожує.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация