Гроші Кременчука: міський інтернет-провайдер "забув" заплатити 9 млн. гривень,- облпрокуратура

1 271 0
Гроші Кременчука: міський інтернет-провайдер "забув" заплатити 9 млн. гривень,- облпрокуратура

У прокуратурі вже погоджено повідомлення про підозру керівнику підприємства.

Як повідомляє сайт прокуратури області, керівнику підприємства вже погоджено повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 212 - умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах і ч. 1 ст. 366 - внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Як повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Полтавської області Сергій Остапенко, в даний момент слідчими управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби України в області встановлено, що голова підприємства в 2013-2015 роках, приховуючи реальні обсяги виручки, ухилився від сплати податків на суму майже 9 млн. грн.

«У рамках кримінального провадження на вищевказану суму прокуратурою заявлено цивільний позов, а на кошти, які знаходяться або ще будуть надходити на банківські рахунки підприємства, накладено арешт», - сказав прокурор.

Читайте також: На кременчуцькій нафтобазі податківці вилучили 130 тонн дизпалива та готівки на 3 млн. гривень

Досудове розслідування триває.

Прокуратура не повідомляє, який саме провайдер ухилявся від податків, однак до цього часу у Кременчуці проблеми з податківцями виникали  лише в одного такого. Спочатку в компанії заперечували проблеми з податковою.

Проте пізніше керівництво компанії заявило про те, що інтернет-провайдера хочуть зробити «кишеньковим».

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация