Піддубна сьогодні знову завітала на вулицю Флотську, де знаходиться "хатинка Шаповалова". ФОТО+ВІДЕО

1 650 0
Піддубна сьогодні знову завітала на вулицю Флотську, де знаходиться "хатинка Шаповалова". ФОТО+ВІДЕО

Як повідомила сьогодні депутат міськради Оксана Піддубна, сусідом нардепа на Флотській може стати його водій

Секретаря земельної комісії, депутата Кременчуцької міськради Оксану Піддубну ось уже вдруге поспіль не пускають на територію по вулиці Флотській, 5.

 

 

Читайте також: Незаконна забудова берегів Дніпра: схоже, що сестра Шаповалова збільшить площу маєтка на Флотській

«Члени земельної комісії проігнорували це засідання, хоча це для них не новина. Я зверталася з пропозицією перенести засідання з 8 грудня на 13 число і мене підтримали 4 членів комісії, але їх я тут, на жаль, теж не бачу», - сказала Оксана Піддубна, стоячи біля зачинених воріт на Флотській, 5.

Наполегливий інтерес активної депутатки пов'язаний з тим, що на наступній сесії (22 грудня), найімовірніше, більше 5 га землі за цією адресою буде передано в оренду ТОВ «Елеватор-Кремлогістик», засновником якого є Олександр Шевченко - повний тезка водія нардепа Шаповалова.

Землі поділили ще в 2013 році і тепер організація «Захист прав інвалідів» нібито від частини землі відмовляється.

Як повідомляла раніше начальник управління земельних ресурсів Ірина Безверха, 41 тис. 30 кв. метрів передбачається залишити за підприємством «Захист прав інвалідів», а близько 53 тис. кв.м - віддадуть в оренду.

Оксана Піддубна під час уже другого невдалого виїзного засідання земельної комісії зазначила, що, за її даними, ТОВ «Елеватор - Кремлогістік» уже придбало за 15 тисяч гривень електроцех, трансформаторну підстанцію, слюсарну майстерню.

Крім того, підозри у Оксани Піддубної викликає і той факт, що інтереси ТОВ «Елеватор - Кремлогістік» і товариства «Захист прав інвалідів» представляє одна і та ж фірма «Азимут».

Читайте також: Незаконна забудова берегів Дніпра в Кременчуці. Епізод 1. Хатинка Юрія Шаповалова: шлейф судів та дитячий садок

До того ж депутатка зазначила, що документи, які вона просить у земельного управління, їй не дають навіть для ознайомлення.

Роз'яснити ситуацію знову було нікому.

Оксана Піддубна залишилася при думці, що під виглядом ТОВ «Елеватор - Кремлогістік» криються інтереси депутата Верховної Ради України Юрія Шаповалова і його сім'ї, яка вже має в тих краях одну ділянку - на вулиці Флотській, 10, і повідомила, що буде звертатися по допомогу до правоохоронних органів.

Читайте також: Одним все – іншим нічого. Депутати міськради заступилися за «будинок відпочинку» нардепа Шаповалова

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация