"Енергозбереження зараз не на часі", - віце-мер Валерій Декусар

1 796 0
"Енергозбереження зараз не на часі", - віце-мер Валерій Декусар

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомляють кременчуцькі представники Цивільного корпусу "АЗОВ" з посиланням на джерела, котрі мають відношення до мерії міста.

Читайте також: Кременчужани надавили на мера Малецького з оплатою за тепло у квартирах. Ужалили серйозно

"Така конкретна позиція є злочинною", - так характеризують азовці занадто кволі дії нинішньої влади в нинішніх умовах високих комунальних тарифів, де особливе місце посідає плата за опалення осель.

Окрім Декусара, активісти окремо згадали віце-мера Кременчука Тетяну Неіленко.

"Ще в грудні 2015 року, коли вирішувалось питання по бюджету Кременчука на цей рік, віце-мер Тетяна Неіленко закреслила пункт з придбання тепловізора (у запиті на бюджетне фінасування - Ред.) для подальшого енергомоніторингу комунальних будівель та житлового фонду. 

Для тих, хто не знає, зазначимо, що тепловізор дає змогу виявити та наочно показати всі теплові дірки в будівлях, через які у навколишнє середовище «тікають» бюджетні гроші громади міста, сплачені за тепло. 

Читайте також: Місцева влада Кременчука блокує впровадження заходів щодо енергоефективності, - НКРЕКП

Це як ситація з е-декларуванням: хоча питання корупції та незаконного збагачення чиновників України ні для кого не є секретом, все одно стався інформаційний вибух під час оприлюднення конкретної інформації по статках «бідних» депутатів, інспекторів, правоохоронців і т.д і т.п. 

Оприлюднення картини, яку «бачить» тепловізор, мало б значний ефект для свідомості кременчуцьких чиновників та кременчужан загалом", - у Цивільному корпусі "АЗОВ" вказали на конкретний момент, що характеризує ставлення мерії до впровадження енергозберігаючих заходів.

Нагадаємо, нещодавно депутат міської ради Оксана Піддубна за ініціативи "Азову" на сесії підняла питання по програмі енергетичного розвитку Кременчука.

Слід вказати, що оприлюднена представниками Цивільного корпусу "АЗОВ" інформація загалом корелює з тими відомостями, які мер озвучив журналістам 5 грудня цього року.

Мова тоді йшла про ремонти та реконструкції міських парків, облаштування територій та створення ЦНАПу на базі колишньої 14-ї школи. Про нагальне впровадження заходів з енергозбереження з метою вирішення проблем кременчужан у сфері захмарних платежів за комуналку не йшлося.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация