Мер Кременчука Малецький проситиме звільнити директора залізничного технікуму. Заклад у кризі

1 532 0
Мер Кременчука Малецький проситиме звільнити директора залізничного технікуму. Заклад у кризі

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький звернеться до міністра освіти Лілії Гриневич з проханням розібратися з Кременчуцьким коледжем транспортної інфраструктури (колишній технікум залізничного транспорту).

Читайте також: Викладачі Кременчуцького технікуму залізничного транспорту тепер будуть завжди без зарплати?

Відповідний лист підготує заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова або її підлеглі.

Про те, що у міської влади немає інших варіантів, ніж наскаржитися на залізничний коледж міністру освіти Гриневич, говорили сьогодні на засіданні комісії міськвиконкому, де розглядали питання боргів по заробітній платі.

Показник технікуму в цій справі – 497 тисяч гривень боргу й 87 працівників.

Читайте також: Сьогодні офіційно підвищується мінімальний рівень зарплат та пенсій. ЦИФРИ

Інше, про що розповіли, – керівництво технікуму не йде на контакт з містом і не складає графік погашення заборгованості.

Щодо сьогоднішньої причини відсутності директора цього коледжу на засіданні комісії, то у відповідності до повідомлень – для такого є причина. Нині у залізничному технікумі жарко. Й причина – обленерго відключає цей заклад за борги  від електропостачання, тож директор має бути на місці.

Про що слід додати – на засіданні комісії пролунали закиди в бік керівництва залізничного технікуму, але про те, що Кременчук, врешті-решт, взагалі може втратити цей заклад, – не сказав ніхто.  

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация