Гроші Кременчука: КП «Кременчукводоканал» з’їсть кошти краєзнавчого музею - мер Малецький так вирішив

1 533 0
Гроші Кременчука: КП «Кременчукводоканал» з’їсть кошти краєзнавчого музею - мер Малецький так вирішив

Кременчуцькі чиновники переносять тему ремонту міського краєзнавчого музею, який триває вже 10 років, на наступне сторіччя, тобто взагалі відсувають цю тему на невизначений час.

Читайте також: Гроші Кременчука: наближена до екс-свободівця Галати фірма за 7,7 млн. грн. "підлатає" музей

Причина – кошти, які виділяються для цієї справи, кременчуцькі чиновники забирають для потреб КП «Кременчукводоканал», де результати господарювання ще гірші, ніж нинішній стан справ у міському музеї.

Відповідне рішення – рятувати керівника підприємства «Кременчукводоканал»  Віктора Солодяшкіна за гроші міської культури - прийнято сьогодні на засіданні міськвиконкому.

Читайте також: Гроші Кременчука: як будівельники понівечили Краєзнавчий музей. ДОКУМЕНТИ

У відповідності до прийнятого рішення, з міського музею знімають витрати з назвою «Проектування та влаштування інтер’єрів приміщень Кременчуцького краєзнавчого музею» на суму 4 569 861,00 гривень.

Натомість 3 600 000,00 гривень з цієї суми передаються  для комунального підприємства  «Кременчукводоканал» для погашення в повному обсязі простроченої  заборгованості  за кредитом, наданим у 2007-му році Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Читайте також: «Кременчукводоканал» вже повний банкрот, а громадяни будуть без води?

Пояснення міського голови Віталія Малецького – без такого кроку місто не зможе отримати нових кредитів, які у нас вважають за інвестиції.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация