Як зростуть зарплати бюджетників після підвищення мінімалки?

1 944 0
Як зростуть зарплати бюджетників після підвищення мінімалки?

При зростанні "мінімалки" до 3200 грн. одночасно пропонується підвищення розміру посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду єдиної тарифної сітки до 1600 грн. - до розміру, затвердженого прожитковим мінімумом

Читайте також: Сьогодні офіційно підвищується мінімальний рівень зарплат та пенсій. ЦИФРИ

Про це під час години запитань до уряду заявив міністр соцполітики Андрій Рева, передає Еспресо.TV.

"Лунають необґрунтовані звинувачення щодо проблеми зрівнялівки в оплаті праці бюджетників після підвищення "мінімалки" до 3200 грн.

Урядом було озвучено, що при зростанні "мінімалки" одночасно пропонується підвищення розміру посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду єдиної тарифної сітки до 1600 грн. Тобто до розміру, затвердженого прожитковим мінімумом для працездатних осіб", - заявив Рева.

Читайте також: Гроші Кременчука: як витрачатимуть бюджетні кошти на комунально-муніципальну поліцію

Тобто посадовий оклад працівника 1-го тарифного розряду в порівнянні з сьогоднішнім днем з 1 січня 2017 року зросте на 44%.

"Таким чином, буде ліквідовано розрив у сумі 265 грн., який існує між цим показником і затвердженим прожитковим мінімумом", - наголосив Рева.

Він наголосив, що це вперше за 20 років від прийняття закону про оплату праці в Україні.

Читайте такожГроші Кременчука: КАТП-1628 без зайвого галасу вже купляє "Тойоту" за 511 тис. гривень. ДОКУМЕНТ

"Усе життя профспілки боролися, щоб перший тарифний розряд дорівнював мінімалці, яка в той час дорівнювала прожитковому мінімуму. І тільки зараз це стає можливим з 1 січня 2017 року", - заявив Рева.

Як відомо, 6 грудня Верховна Рада підтримала законопроект, яким підвищується мінімальна заробітна плата та страхові виплати.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация