Незаконна забудова берегів Дніпра: схоже, що сестра Шаповалова збільшить площу маєтка на Флотській

1 624 0
Незаконна забудова берегів Дніпра: схоже, що сестра Шаповалова збільшить площу маєтка на Флотській

Припущення будується на тому, що по сусідній з маєтком території розпочався рух з подальшою перспективою рішення міськради на найближчій сесії.

Читайте також: Незаконна забудова берегів Дніпра: депутат Роженко виїхав з перевіркою до "хатинки" Шаповалова

Депутат міськради вказує на те, що сусідню з маєтком землю планують оформити на наближене до нардепа підприємство. Але про все по порядку.

Сьогодні, о 10-й годині ранку, на вулицю Флотську, 5 виїхали члени депутатської земельної комісії Оксана Піддубна і Костянтин Терещенко, представники архітектури, земельного управління, юридичного управління, управління благоустрою та журналісти. 

Метою заходу було разібратися з винесеним на найближчу сесію міськради питанням - розділом території на березі Дніпра, розташовану поруч зі спортивно-оздоровчим комплексом сестри нардепа Юрія Шаповалова Іриною Мовчан.

Читайте також: Незаконна забудова берегів Дніпра в Кременчуці. Епізод 1. Хатинка Юрія Шаповалова: шлейф судів та дитячий садок

Оксана Піддубна вказала, що в 2013 році за каденції Юрія Шаповалова земельну ділянку колишнього заводу силікатної цегли площею 93 247 кв.м було передано підприємству «Захисту прав інвалідів».

Ділянку можна побачити на цьому відео.

 

 

Читайте також: По маєтку Шаповалова, що на вулиці Флотській, 10, прокуратура розпочала кримінальне розслідування

30 серпня 2016 року це підприємство заявило про бажання поділити ділянку. Пізніше на сесію міськради винесли питання, і ділянку фактично навпіл поділили з підприємством «Елеватор - КремЛогістік».

Цьому підприємству перейшла земля і електроцех, гаражі, будівлі на площі близько 1600 кв.м. Усі ці об'єкти «Елеватор - КремЛогістік» купив у підприємства «Захисту прав інвалідів» за мізерні 15 тис. грн.

«Це ж куплено майже за безцінь!» - не безпідставно обурювалася О.Піддубна.

Читайте також: Одним все – іншим нічого. Депутати міськради заступилися за «будинок відпочинку» нардепа Шаповалова

За цих обставин наступний крок - сесія міськради, де по «Елеватор - КремЛогістік» виноситься питання про узаконення своєї ділянки.

Цікавим, як вказує Піддубна, виглядає той факт, що засновником і директором «Елеватор - КремЛогістік» є Андрій Шевченко. Це, за словами депутата, або повний тезка водія Юрія Шаповалова, або ж він сам.

За таких обставин мове йде про фактичне оформлення Шаповаловим землі на свого підлеглого, що є розповсюдженою практикою. 

Сьогодні на виїзному засіданні земельної комісії депутати хотіли уточнити всі спірні питання, але представники підприємств - продавця і покупця - до них не з'явилися.

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация