Реальний Кременчук. Тільки у нас – зарплата менша, ніж в Україні й вдвічі дорожчі компослуги

1 536 0
Реальний Кременчук. Тільки у нас – зарплата менша, ніж в Україні й вдвічі дорожчі компослуги

Наш Кременчук з його розвинутою промисловістю опустився за загальноукраїнський рівень статистичних зарплат, які у нашому місті вже не просто менші, ніж у сусідніх Горішніх Плавнях чи  Машівському районі Полтавської області.

Насправді – все гірше. Кременчуцький рівень номінальних зарплат уже став менший, ніж у середньому по Україні. Мова про таке.

Якщо середня заробітна плата у Кременчуці невідомо за яким принципом порахована, складає 4733 гривні, то в цілому по країні – 4989 грн.

Читайте також: Кременчук в іншій реальності. Середня зарплата вже 4733 гривні й у всіх субсидія по бідності

Чому сталося таке різке падіння, хоча все мало бути навпаки?

За тими ж планами соціально-економічного розвитку Кременчука, затвердженими міським головою та депутатами  міськради,  заробітна плата, її середній рівень, у нас уже мав підходити до позначки 5140 гривень.

Принаймні така цифра видана депутатам міськради для затвердження, хоча зрозуміло: все це виписано у міськвиконкомі зі стелі. А  нинішнє відставання говорить лише про одне – економікою міста ніхто в тій же міській владі не займається й жодних кроків, окрім як ганяти по вулицях бабусь за торгівлю,  з цього приводу не робиться.

Читайте також: Порадуємося за наших чиновників. У міськвиконкомі з наступного року підвищать собі зарплату на 40-80%

Винятком у цій справі є директори наших заводів, які, однак, вирішують власні проблеми самотужки й без допомоги міської влади чи нашого нардепа Шаповалова.

Єдиний наш «успіх» у справі соціального розвитку Кременчука – це ціни за тепло у листопаді.

І навіть тут при тому, що Кременчук розташований південніше столиці на 330 кілометрів, у нас є рекорд. Вартість тепла  у нашому місті вища, ніж у Київенерго, й вираховується вона з показника 35,19 гривень за метр площі. (Хоча насправді у столиці все рахуватимуть за даними лічильників). А якби там лічильників не було, то кияни платили б за тепло лише з розрахунку 32,97 грн.

Читайте також: За листопад. Кременчужани через байдужість виконкому заплатять за тепло аж по 35,19 гривні за метр

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация