Кременчук в іншій реальності. Середня зарплата вже 4733 гривні й у всіх субсидія по бідності

1 600 0
Кременчук в іншій реальності. Середня зарплата вже 4733 гривні  й у всіх субсидія по бідності

Обласне управління статистики оприлюднило показники соціально–економічного стану нашого міста, які більше нагадують життя з потойбічної реальності.

Зокрема повідомляється, що середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) за січень–вересень 2016 р. становила 4733 грн.

Читайте також: Порадуємося за наших чиновників. У міськвиконкомі з наступного року підвищать собі зарплату на 40-80%

Статистичне зростання - на 18,7% більше, ніж за січень–вересень 2015р. та у 3,3 раза перевищує рівень мінімальної заробітної плати (1450 грн.), зазначено у повідомленні обласного управління статистики.

Перелік підприємств, де середня заробітна плата складає ці майже 5 тисяч гривень у нашому місті, на жаль, не наводиться.

Про що слід додати - якщо обласне управління статистики повідомляє нам цифри з потойбічної реальності щодо кременчуцького життя, то є й справжні показники.

А за ними, у місті кожні 8 сімей з 10 отримують субсидію, бо через «середню зарплату нібито у 4733 гривні не можуть заплатити самотужки за комунальні послуги.  

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация