Активісти закликають мера скликати позачергову сесію міськради через плату за опалення. ДОКУМЕНТ

1 634 0
Активісти закликають мера скликати позачергову сесію міськради через плату за опалення. ДОКУМЕНТ

Як стало відомо "Програмі Плюс", кременчуцькі активісти звернулись до мера Віталія Малецького з проханням скликати позачергову сесію міської ради через ситуацію, яка склалалсь із захмарними платіжками для кременчужан за опалення осель.

Читайте також: У Кременчуці тарифи на теплопостачання скасують через порушення в їх прийнятті?

Міському голові разом з депутатами пропонують рішенням міської ради затвердити звернення до очільника Уряду, в якому останнього мають просити зробити для Кременчука виняток та дозволити нараховувати оплату за тепло жителям будинків без лічильникаів тепла по показникам подібних будинків, які мають лічильники, без застосування умови охоплення лічильниками 50 відсотків житлового фонду Кременчука.

Як відомо, нещодавно уряд за відсутності лічильників тепла дозволив керуватись середніми даними засобів вимірювання для конкретного населенного пункту за умови, якщо житловий фонд охоплений лічильниками не менше ніж на 50 відсотків.

Читайте також: Місцева влада Кременчука блокує впровадження заходів щодо енергоефективності, - НКРЕКП

Кременчук, як відомо, явно не дотягує до вказаних 50 відсотків.

 

 

Читайте також: Запитання. Чи має мер Малецький понести відповідальність за переплату мешканців у теплопостачанні?

Найбільше нашому місту статистику псує ПАТ "Полтаваобленерго", оскільки комунальне підприємство "Теплоенерго" встановило лічильники тепла у більшості будинків, які обслуговує (75 відсотків серед 212 будинків).

Як вказують в НКРЕКП, "Полтаваобленерго" обслуговує 895 будинків, а лічильники встановлені лише в 172-х (18,7 відсотка від потреби).

Оскільки компанія має приватну структуру власності, то вплив на неї з боку мерії може наближатися до нуля.

Щоб розуміти загальну картину, наводиться динаміка покритя лічильниками загалом по Україні.

Станом на кінець 2014 року рівень оснащеності приладами комерційного обліку теплової енергії багатоквартирного житла становив лише 32%.

На кінець 2015 року показник оснащеності приладами комерційного обліку теплової енергії зріс до 51%.

Станом на листопад 2016 року оснащеність приладами обліку теплової енергії досягла 61%.

При виконанні затверджених на 2016 рік інвестиційних програм оснащеність засобами обліку теплової енергії багатоквартирного житла досягне 88%.

Як нещодавно стало відомо, до кінця року силами "Полтаваобленерго" встановлять меншу кількість лічильників, ніж запланували (166 лічильників за 2016 рік. - Ред.).

Крім того, Піддубна за ініціативи "Азову" на сесії підняла питання по програмі енергетичного розвитку Кременчука, де лічильники мають бути вказані одним із елементів нинішньої комунальної головоломки навколо захмарних платіжок по комуналці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация