Запитання. Чи має мер Малецький понести відповідальність за переплату мешканців у теплопостачанні?

1 393 1
Запитання. Чи має мер Малецький понести відповідальність за переплату мешканців у теплопостачанні?

Чи повинен міський голова Кременчука Віталій Малецький відповісти за свої дії чи бездіяльність, які шкодять мешканцям міста й ускладнюють їхнє й так не дуже легке життя?

А якщо повинен, то якою має бути ця відповідальність?

Читайте також: Гроші Кременчука: не отримає Галата підряд на будівництво для нацгвардійців офісу за 7,1 млн. гривень

Це платіжки кременчужан за тепло у листопаді, за якими всі мешканці нашого міста повинні переплатити за послугу теплопостачання. І причина цієї переплати - у нашому місті міські чиновники не займалися питанням встановлення лічильників. Якби займалися, то ми потрапили б під дію останної Постанови Кабміну й платили б за тепло значно менше.

Натомість усі ці роки – 2013-й, 2014-й, 2015-й й половину 2016-го - міськвиконком активно стягував з ПАТ «Полтаваобленерго» кошти за оренду квартальних мереж, які витрачали на все – квіти, дерева, нові меблі, але тільки не на закупівлю та встановлення лічильників.

У підсумку – кременчуцька влада опинилися серед тих, кого назвали «безвідповідальною місцевою владою», але розраховуються за цю безвідповідальність – пересічні кременчужани.

Читайте також: Блиск та недоліки Міського саду після його офіційного відкриття. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Громадяни мають платити за тепло з подвійною переплатою – не 15 гривень у середньому за метр площі, а 35,19.

Звідси й питання до читачів: якою в цьому випадку має бути відповідальність міського голови Віталія Малецького, через безвідповідальність якого Кременчук став єдиним містом на Полтавщині, де людей кинуто в цю грошову халепу?

Читайте також: За листопад. Кременчужани через байдужість виконкому заплатять за тепло аж по 35,19 гривні за метр

Інше, що цікавить, – чи має наш міський голова оприлюднити подальшу стратегію розвитку міста, в якій повинен передбачити всі ризики для мешканців міста й зробити кроки на їх упередження?

Варіанти ж відповіді які пропонує редакція, такі.

1. Мер Кременчука повинен відмовитися від премії за листопад і далі – за грудень, січень, лютий… аж поки не вирішить зі своїми підлеглими проблему з лічильниками.

2. Міський голова Малецький не повинен відмовлятися від премії, але має її зняти зі свого заступника з комунальних питань Валерія Декусара та керівника УЖКГ нашого міста Івана Москалика.

3. Депутати міської ради повинні терміново зібратися на свою позачергову сесію, аби виділити кошти для придбання лічильників і заспокоїти кременчужан, що через недбалість наших чиновників люди страждати не будуть. Також депутати міськради мають подумати над компенсацією переплат за комунальні послуги, що сталися не з вини мешканців.

4. Свій варіант відповіді.

Прохання до наших читачів – залишати свої коментарі на сайті «Програми плюс» або в соціальних мережах – на кременчуцьких сторінках Фейсбуку.

 

 

 

Коментарі

Любой нормальный мер в любой нормальной стране уже подал бы в отставку за такие просчеты в работе. Но то в НОРМАЛЬНЫХ странах. У нас же мер собрался поощрить себя ЕЖЕМЕСЯЧНОЙ надбавкой в 180% (вместо 100% до этого).

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация