Все для перемоги на виборах: мер Кременчука озвучив напрямки розвитку на 2017 рік

1 101 0
Все для перемоги на виборах: мер Кременчука озвучив напрямки розвитку на 2017 рік

Кременчук у 2017 році стане великим Потьомкінським селом, коли міські чиновники продовжать будувати фонтан у парку «Придніпровський» та під телекамери запускатимуть карасів в озеро «Гарячка», що в «Міському саду».

Читайте також: Блиск та недоліки Міського саду після його офіційного відкриття. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Це міський голова Кременчука Віталій Малецький оприлюднив учора напрямки подальшого будівництва у місті, яке свідчить про його передвиборчу спрямованість.

Отже, у 2017 році будівельники продовжуватимуть вбивати колишню ЗОШ №14, що на вулиці Гагаріна, й загальна вартість робіт з перетворення школи на ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) перевищить 30 мільйонів гривень.

Читайте також: Гроші Кременчука: підряд на 26 млн. гривень по ЦНАПу на 14-й школі отримають харків'яни

На другому місці в пріоритетах мера – парк «Придніпровський» з його укладанням алей плиткою з бетону  й завершенням будівництва найбільшого кременчуцького фонтана.

Третє місце у пріоритетах  – доведення до ладу парку «Міський сад».

Далі ж, за словами міського голови Віталія Малецького, кременчуцькі будівельники добудовуватимуть штаб для військової частини, що на Молодіжному, облаштовуватимуть плиткою з пресованого бетону сквер у центрі міста й зроблять за бюджетні кошти бульвар у Крюкові, біля великого торгового центру нинішнього першого заступника голови облради Холода.

Читайте також: Гроші Кременчука: не отримає Галата підряд на будівництво для нацгвардійців офісу за 7,1 млн. гривень

Щодо інших життєво важливих проектів для мешканців міста, як-то реконструкція станції очищення питної води чи закупівлі за рахунок бюджету якісного медичного обладнання для обстежень – зразка установок МРТ, КТ та СКТ, то про це не йдеться.  

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация