«Ми не знали…!", - через бездіяльність мера Малецького жителі переплатять за тепло дуже багато

1 702 0
«Ми не знали…!", - через бездіяльність мера Малецького жителі переплатять за тепло дуже багато

Міська влада не компенсує мешканцям міста їхню переплату за  тепло у листопаді, через що мешканці будинків Кременчука, де немає  приладів обліку тепла,  переплатять  за тепло щонайменше втричі.

Натомість  тепер  кременчуцькі чиновники активно шукають у бюджеті ще 5 мільйонів гривень, аби вирішити міську проблему з відсутністю  лічильників тепла, через що наше місто урядовою постановою записано в «ізгої».

Читайте також: За листопад. Кременчужани через байдужість виконкому заплатять за тепло аж по 35,19 гривні за метр

Це міський голова Кременчука провів сьогодні найдовшу апаратну нараду у виконкомі. Найдовшу, бо меру  не хотілося відповідати на запитання репортерів  про всеукраїнське визнання Віталія Малецького та його  підлеглих як найбільш безвідповідальних чиновників у державі.

А за цією таблицею безвідповідальності, кременчужани стали четвертим містом, де за тепло у кременчуцькій  квартирі  слід платити за температурою в Кобеляках.

Причина відома - у багатоповерхових будинках нашого міста – недостатня кількість лічильників теплової енергії, ми не дотягуємо і до 50% і в урядову постанову не потрапляємо.

Читайте також: «Подякуємо» команді мера Малецького! Всім містам вартість тепла перерахують, а Кременчуку – ні

А ще у нас (у міської влади)  є проблеми з сертифікацією власної міської метеорологічної  лабораторії,  й тому Кобеляки  з їхньою температурою для наших платіжок – це наше все.

Втім від відповідей у цій справі  не втекти, навіть коли віце-мер з комунальних питань Валерій Декусар починає городити репортерам  невідомо що й говорить про технічний прорив, який стався у міськвиконкомі  невідомо для чого…

Тож ситуація з оплатою тепла така. Перше - міський голова не буде компенсувати кременчужанам  їхні   витрати по переплаті за тепло, що  сталося особисто через  нього.  

А розмір переплати тут для кожної родини – не менше 5 тисяч гривень.

«Ми не знали і ми не думали. Ми думали, що все буде, як і раніше», - таке пояснення першої особи нашого міста стосовно сьогоднішніх астрономічних сум у платіжках за теплопостачання.
Друге - вибачення у мешканців міста за те, що наших кременчужан так підставлено з оплатою,  Віталій Малецький  не проситиме й нічого  людям не пояснюватиме.

Однак уже кременчуцькі комунальники  знайдуть 5 мільйонів гривень у міському бюджеті.   На ці кошти вони куплять лічильників тепла та почнуть їх швидко встановлювати.

Бажання виконкому в цій справі – зробити  це слід швидко. От тільки є традиційні проблеми з їхнім безладом  - з грошима,  невідомо також, у кого купувати лічильники, й невідомо, хто їх буде ставити.

Щодо решти питань – то у міськвиконкомі все добре. Людям, пересічним споживачам, слід платити за тепло, інакше не буде їм субсидії. А те, що оплата тепла в платіжці з визначеною субсидією більша, ніж половина пенсії, то це пройшло повз увагу «батьків міста».

А щодо переплати громадян, то про це сказано, що «ми, чиновники, думали,  що все буде, як і раніше».

А того, що було раніше,  вже й немає…

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация