Гройсман у Кременчуці: холоднеча на КрАЗі і багато обіцянок заводам

1 247 0
Гройсман у Кременчуці: холоднеча на КрАЗі і багато обіцянок заводам

Сьогодні в Кременчуці перебуває Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Його візит почався з відвідин кременчуцького автозаводу. Тут Прем'єра цікавила переважно військова техніка.

 

                                                                             

 

В очікуванні візиту високого гостя журналістів із всеукраїнських газет і телеканалів, а також полтавських та кременчуцьких колег майже за годину завезли в один із цехів КрАЗу. Сказати, що там було холодно, - нічого не сказати. Температура повітря у виробничому приміщенні мало чим відрізняється від тієї, що на вулиці.

Невідомо, чи помітив це Прем'єр, адже огляд підприємства був досить коротким. Спочатку він подивився, як складають вантажівки, а потім мав зустрітися з людьми. Певно, так називався цей захід у програмі перебування високих гостей. Насправді ж роботяги змогли побачити хіба що маківку прем'єра. Так далеко їх поставили від VIP-персони...

Люди намагалися щось фоткати на мобільний - все-таки хоч якась розвага. Що говорив Прем'єр - чути було важко. Звісно, промова його була оптимістичною - пообіцяв піднімати вітчизняну промисловість. Мовляв, навіщо нам їздити по закордонах на роботу?

 

                                                                           

                                                                             

 

Як відомо, для Кременчука ця тема надзвичайно актуальна. Адже дуже багато як звичайних роботяг, так і інженерів уже перебралися до сусідньої Польщі...

 

                                                                         

 

Опісля Прем'єру показали військову техніку, яку виробляє підприємство. Серед новинок, які можуть бути цікавими оборонному камплексу, - робот "Халк" - броньовичок-безпілотник, призначений для перевезення солдатів або поранених бійців. Володимиру Гройсману подарували маленьку модель автомобіля-робота.

 

                                                                         

 

Далі Прем'єр вирушив через міст - на Крюківський вагонобудівний. Варто відзначити, що умови праці в цехах цього підприємства значно комфортніші. Принаймні немає холоднечі.

Зустрічав гостя Володимир Приходько, голова спостережної ради ПАТ. Володимиру Гройсману показали зразки усіх найновіших вагонів, які на сьогодні виробляє підприємство.

Також КВБЗ демонстрував власні нові розробки в галузі оборонки - машину для риття окопів, яку можна поставити на шасі будь-якої вантажівки,   лазнево-пральний комплекс (його можна було побачити лише на стенді),  а також нову підмітально-прибиральну машину, що її вже закуповує Кременчук за кошти міського бюджету. Машина викликала жвавий інтерес Прем'єра. Він згадав, що коли був мером Вінниці, то купував такі за кордоном. "У нас значно краща розробка", - тут же підхопив Володимир Приходько й додав, що машина буде дешевшою за зарубіжні аналоги.

 

                                                                        

                                                                             

 

Натхненний побаченим, Прем'єр на короткому брифінгу пообіцяв журналістам, що намагатиметься робити все, аби розвивати машинобудівну галузь. Зокрема, пообіцяв, що наступного року відбудеться глобальна модернізація "Укрзалізниці", а для цього вона закупить 9 тисяч вагонів для перевезення вантажів.

Окрім того, закуповуватимуться нові пасажирські вагони й капітально модернізуватимуться нині існуючі.

 

                                                                                               

 

Більше подробиць про нові урядові плани з рятування вітчизняної промисловості журналісти сподівалися почути під час виїзного засідання Національного комітету з промислового розвитку, яке проводив Прем'єр на вагонзаводі. Однак засідання відбувалося в закритому для преси режимі.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация