Місцева влада Кременчука блокує впровадження заходів щодо енергоефективності, - НКРЕКП

1 400 0
Місцева влада Кременчука блокує впровадження заходів щодо енергоефективності, - НКРЕКП

Таку інформацію у своїй заяві позавчора оприлюднила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Як вважають у НКРЕКП, органи місцевого самоврядування не звертають уваги на прозорість нарахувань за спожиту комунальну послугу та блокують впровадження заходів щодо енергоефективності.

Читайте також: Економіка Кременчука: до кінця року на Полтаваобленерго планують встановити 166 лічильників тепла. ЯКА ЕКОНОМІЯ

Такі доводи в Нацкомісії базують на тому, що, незважаючи  на неодноразові протягом 2015-2016 років звернення НКРЕКП до мерії Кременчука щодо посилення роботи із забезпечення 100% обліку споживання теплової енергії у багатоквартирному житловому фонді, на сьогоднішній день наше місто залишається серед аутсайдерів.

Найбільше нашому місту статистику псує ПАТ "Полтаваобленерго", оскільки комунальне підприємство "Теплоенерго" встановило лічильники тепла у більшості будинків, які обслуговує (75 відсотків серед 212 будинків).

Як вказують в НКРЕКП, "Полтаваобленерго" обслуговує 895 будинків, а лічильники встановлені лише в 172-х (18,7 відсотка від потреби).

Оскільки компанія має приватну структуру власності, то вплив на неї з боку мерії може наближатися до нуля.

Щоб розуміти загальну картину, наводиться динаміка покритя лічильниками загалом по Україні.

Станом на кінець 2014 року рівень оснащеності приладами комерційного обліку теплової енергії багатоквартирного житла становив лише 32%.

На кінець 2015 року показник оснащеності приладами комерційного обліку теплової енергії зріс до 51%.

Станом на листопад 2016 року оснащеність приладами обліку теплової енергії досягла 61%.

При виконанні затверджених на 2016 рік інвестиційних програм оснащеність засобами обліку теплової енергії багатоквартирного житла досягне 88%.

Як нещодавно стало відомо, до кінця року силами "Полтаваобленерго" встановлять меншу кількість лічильників, ніж запланували (166 лічильників за 2016 рік. - Ред.).

Крім того, Піддубна за ініціативи "Азову" на сесії підняла питання по програмі енергетичного розвитку Кременчука, де лічильники були вказані одним із елементів нинішньої комунальної головоломки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация