Без шуму та пилу: депутати підтримали земельне питання по Собору на площі Перемоги

1 426 0
Без шуму та пилу: депутати підтримали земельне питання по Собору на площі Перемоги

Майже всі із присутніх у сесійній залі депутатів фактично проголосували за питання по землі для відродження Свято-Успенського собору на території нинішньої площі Перемоги.

Через бажання громади міста відродити собор на історичному місці та вирішення земельного питання по АТОвцях міська рада затвердила зміни до містобудівної документації.

На пленарному засіданні міської ради депутати затвердили нову редакцію Програми розробки містобудівної документації у місті Кременчуці на 2016-2020 роки, куди внесено питання по Свято-Успенському собору.

Як зазначається, зміни до містобудівної документації готували в Управлінні містобудування та архітектури виконкому на підставі протоколу громадських слухань від 06.10.2016 №1 щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації про можливість розміщення Свято-Успенського кафедрального собору на його історичному місці.

Читайте також: Громадські слухання по Свято-Успенському собору на площі Перемоги: як це було. ФОТО+ВІДЕО

Внесення корективів до містобудівної документації загалом коштуватиме місту 1,546 млн. гривень.

Це пояснюється тим, що сама підготовка Програми розробки містобудівної документації у місті Кременчуці на 2016-2020 роки зумовлена необхідністю внесення чималої кількості змін до наявної містобудівної документації у зв`язку із необхідністю забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, у тому числі учасників АТО, та розроблення містобудівної документації, що уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвиток території.

Читайте також: План "Шатун" по-кременчуцьки: питання по Собору на площі Перемоги хочуть поставити на гальма. ДОКУМЕНТ

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация