192 мешканці з 300 погодилися на контейнерну революцію. Сміттєвий експеримент на вулиці Чкалова

977 0

Комунальному підприємству КАТП 1628 вдалося умовити 192 родини, будинки яких розташовані на вулиці Чкалова й прилеглих провулках,  на проведення експерименту з врученням пластикових контейнерів  для збирання у них сміття.

Відповідну інформацію оприлюднили сьогодні на засіданні бюджетної комісії Кременчуцької міської ради.

За тим, що повідомляється, – сам експеримент почнеться з Нового року й головним тут буде масова купівля спеціальних пластикових контейнерів, у які не можна завантажувати  більше 50 кілограмів сміття.

Інше, що повідомлено, – міськвиконком прийняв рішення в цій справі, яке стосується можливих крадіжок цих контейнерів, які виставлятимуть на вулицю й залишатимуть без нагляду. За такі можливі крадіжки громадяни не нестимуть відповідальності.

Відповідальність буде встановлена лише в одному випадку – якщо в такий пластиковий ящик  з кришкою і на колесах  завантажать сміття більше, ніж на ньому буде написано.

Про що слід додати – спочатку до експерименту планувалося залучити 300 власників будинків на вулиці Чкалова та прилеглих провулків. Однак під час «вивчення громадської думки» самі організатори експериментальної справи не могли нічого сказати мешканцям щодо «відповідального зберігання» та його умов.

Саме цим і обумовлена не надто велика кількість мешканців міста, які вирішили ставитися до сміттєвої справи по-новому.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация