Кременчужани й радник міського голови вимагають встановлення лічильників тепла. Поки що без реакції

963 0

Мешканці Кременчука вимагають від міської влади встановити лічильники тепла у багатоквартирні будинки, в яких вони відсутні. А відсутні лічильники тепла щонайменше у двох третинах усіх багатоповерхових будинків, які є в нашому місті.

Про це йдеться у петиції, спрямованій до  міського голови Кременчука Віталія Малецького, яку оприлюднили на сайті міськвиконкому.

За тим, що пропонує автор Оксана Михайленко, йдеться про таке:

«У зв'язку з подорожчанням тарифу на опалення всі багатоквартирні будинки повинні бути обладнані лічильниками тепла. Це дасть змогу громадянам оплачувати фактично надані послуги, а також самим регулювати подачу тепла, що призведе до економії як для самих громадян, так і для всього міста. Зрозуміло, що на це в бюджеті потрібно знайти кошти і на встановлення лічильників у всіх будинках міста потрібен не один рік. Тому пропоную розробити, а якщо він уже існує, то оприлюднити проект зі встановлення теплових лічильників», - говориться в тексті петиції.

Про що слід додати – сама тема петиції надзвичайно актуальна сьогодні, але через введення спеціальних обмежень на підпис, які запровадив міський голова Кременчука Віталій Малецький, – звернення ризикує залишитися без його відповіді взагалі.

Втім оминути тему лічильників тепла та їх встановлення міськвиконкому не вдасться. Вже неофіційний радник міського голови Малецького з суспільно-політичних питань - громадський активіст Трофименко  на засіданнях депутатських комісій, які нині проходять у міській раді, теж ініціює питання масового встановлення лічильників тепла.

Щодо можливого розгляду пропозиції по суті, то це вже компетенція міської ради та очільника міста Віталія Малецького.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация