Поліцейські "трусять" "Полтаваобленерго" в рамках кримінального провадження

1 790 0
Поліцейські "трусять" "Полтаваобленерго" в рамках кримінального провадження

Про це повідомляє інтернет-ресурс "Ліга.Бізнес".

Вказується, що в рамках вказаного кримінального провадження 3 жовтня цього року у столичних офісах компанії "Сварог Ессет Менеджмент", пов'язаної з бізнесменом Костянтином Григоришиним, було проведено обшук.

Читайте також: Кременчуцька ТЕЦ провела екскурсію електростанцією, щоб припинити спекуляції по темі обігріву осель кременчужан

Про це стало відомо з рішення Жовтневого районного суду м.Полтави, опублікованого в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

За офіційними формулюваннями, Національна поліція проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення грошових коштів та зловживання службовим становищем посадових осіб ПАТ "Полтаваенерго", вчиненого групою осіб.

Читайте також: Адреси будинків міста, в яких буде встановлено загальнобудинкові лічильники тепла

За версією слідства, представники ТОВ "КУА Сварог Ессет Менеджмент" надали Національній комісії державного регулювання енергетики і комунальних послуг недостовірні документальні матеріали з метою включення в інвестиційні програми "Полтаваобленерго" та інших обленерго заходів щодо заміни трансформаторного обладнання.

Причому саме обладнання не відповідало технічним потребам обленерго, а його включення в інвестпрограми призводило до розтрати коштів.

Обленерго підозрюють у закупівлі за завищеною вартістю трансформаторів виробництва заводу "Запоріжтрансформатор Запоріжжя" у комерційних структур, які входили в сферу управління ТОВ "КУА Сварог Ессет Менеджмент".

За даними СБУ, "Сварог Ессет Менеджмент" представляє в Україні інтереси кіпрської Energy Standard Fund Ltd, яка є бенефіціаром офшорних комерційних структур Larva Investments limited і Bikontia Enterprises Limited (Кіпр). Ці компанії в свою чергу є акціонерами "Полтаваобленерго".

Як відомо, "Запоріжтрансформатор" входить у групу "Енергетичний стандарт", яка також контролюється Костянтином Григоришиним.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация