Гарного поїзда немає - проїзд маршруткою до Києва та інших міст здорожчав. ЦІНИ

2 001 0
Гарного поїзда немає - проїзд маршруткою до Києва та інших міст здорожчав. ЦІНИ

Нагадаємо, з 05 листопада поїзди "Кременчук-Київ" та "Київ-Кременчук" фактично припинили курсування у зручний для мешканців міста час.

Це сталося через те, що економісти Укрзалізниці в якості вихідних даних мали два маршрути "Бахмач-Кременчук" та "Київ-Кременчук" (і навпаки), котрі мали сумнівну рентабельність через непостійні пасажиропотоки та корупцію серед службових осіб поїздів. 

Читайте також: Укрзалізниця "оптимізувала" маршрут між Києвом та Кременчуком: буде 9 годин замість 5. ЯК ПРОТИДІЯТИ ЦЬОМУ

Нічого краще не вигадали, як накласти ці два маршрути - відтепер поїзд за новим маршрутом їде 9 годин, а автоперевізники та власники маршруток мають кричати "браво!" та дякувати економістам Укрзалізниці, оскільки стають єдиними, хто може орієнтовно за 5 годин доставити пасажира з Києва до Кременчука й назад.

Припущення справдилося - проїзд у маршрутках популярними напрямками нині здорожчав від 5 до 20 гривень:

- Полтава - 75 гривень,

- Дніпро - 115 гривень,

- Харків - 165 гривень,

- Київ - 200 гривень (але з Києва до Кременчука служба "056" обіцяє привезти за 180 гривень).

Читайте також: Незабаром з Кременчука у приміських поїздах їздити стане в 1,5 раза дорожче

Офіційно ніхто з перевізників не коментує здорожчання проїзду маршрутками, але у приватних розмовах водії маршруток загадково посміхаються та вказують на традиційну цінову "тріаду": запчастини, зарплата, пальне.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация