Суд Харкова не схотів пояснювати мерії своє рішення по планшетній справі. ВІДЕО

1 035 0
Суд Харкова не схотів пояснювати мерії своє рішення по планшетній справі. ВІДЕО

Сьогодні в Автозаводському районному суді міста Кременчука в режимі відеоконференції колегія суддів Харківського адміністративного апеляційного суду розглядала клопотання представника мерії про роз'яснення рішення цього суду.

Нагадаємо, 1 листопада колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду скасувала рішення міської ради, які стосуються: 1) введення посад спеціалістів з благоустрою у Автозаводській та Крюківській райадміністраціях; 2) виділення коштів на закупівлю планшетів та офісної техніки для потреб даних спеціалістів.

Оскільки райадміністрації вже встигли закупити планшети, то в мерії схотіли дізнатися, як їм виконувати рішення суду за 1 листопада.

 

 

Як відомо, проекти даного рішення у квітні цього року були опубліковані з порушенням вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації". 

З цією метою депутат міської ради Валентина Гордєєва звернулася до Автозаводського райсуду з відповідним позовом. Нагадаємо, що депутатами було вирішено питання про придбання інспекторам райадміністрацій 25 планшетів та іншої техніки на загальну суму 420 тис. гривень.

Як вказує депутат, рішення міської ради приймалося з порушенням Закону, а саме: проект рішення не було оприлюднено не пізніше, ніж за 20 робочих днів до моменту голосування. До того ж даний проект було розглянуто не всіма депутатськими комісіями.

Самі ж планшети хотіли тоді придбати для фіксації сміттєзвалищ та ям. Крюківській адміністрації необхідно купити планшетів на загальну суму 160 тис. гривень, а Автозаводській - на 260 тис. грн. 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация