Гроші Кременчука: наближена до екс-свободівця Галати фірма за 7,7 млн. грн. "підлатає" музей

1 629 0
Гроші Кременчука: наближена до екс-свободівця Галати фірма за 7,7 млн. грн. "підлатає" музей

Тендерний комітет Кременчуцького міського управління капітального будівництва 08 листопада  серед учасників тендера обрало переможця, котрий має реконструювати будівлю Краєзнавчого музею, яку ніяк не можуть відремонтувати уже не менше 5 років.

В УКБ повідомили про намір укласти договір на виконання робіт з ПП «Креміньбуд» на  7,7 млн. гривень.

 

 

Відповідно до тендерної документації фірма-переможець повинна до кінця наступного року провести капітальний ремонт музею.

Нагадаємо, кошторис робіт по музею з кінця минулого року неухильно дорожчав: у грудні 2015 року віце-мер Дмитро Кравченко вказував, що приведення музею до ладу вимагає виділення 4,6 млн. гривень.

Навесні кошторис «підріс» до 5,75 млн. гривень, а нині - до 7,7 млн. гривень.

ПП «Креміньбуд» примітне тим, що в 2014 році цікавило слідчих обласного апарату УМВС України в  Полтавській області у зв'язку з розслідуванням кримінальної справи за фактами розкрадання бюджетних грошей службовими особами ТОВ «Легбудпроект», директором якого й донині є екс-«свободівець» Сергій Галата.

На думку слідчих міліції, ПП «Креміньбуд» у документах значилося як субпідрядник у ТОВ «Легбудпроект» (директор - Сергій Галата) на бюджетних підрядах і використовувалося для виведення отриманий бюджетних грошей у готівку.

Разом з ПП «Креміньбуд» гроші з ТОВ «Легбудпроект» перекидалися на вже відому фірму ПП "Будівельний дім "Будівництво", якою керує дружина Сергія Галати.

Як і ПП «Креміньбуд», так і ПП «Будівельний дім «Будівництво» в клопотанні слідчих до Октябрського районного суду міста Полтави по вищевказаній  кримінальній справі в лютому 2014 року вказувалися як такі, що мають ознаки фіктивності.

Нагадаємо, що, згідно з даними  ЄДРПОУ, пан Сергій Галата є директором ТОВ «Легбудпроект» з 2011 року.

Усе разом може вказувати на слід останнього в організаціях УКБ тендерів.

Нагадаємо, у фіналі ТОВ «Абсолют Монтаж» зі своєю пропозицією (7,5 млн. гривень) конкурувало з цьогорічним переможцем ПП «Креміньбуд» (7,7 млн. гривень).

Але потенційний переможець відкликав свою пропозицію - у фірми на руках уже є діючий контракт на будівництво офісу для нацгвардійців на 7,1 млн. гривень.

Участь у торгах взяли фірми з такими ціновими пропозиціями:
- ТОВ «Рембудкапітал» - 7,97 млн. гривень,
- ТОВ «Абсолют Монтаж» - 7,6 млн. гривень,
 - ПП «Креміньбуд» - 7,7 млн. гривень.

У процесі торгів пропозиції за цінами помітно подешевшали і стали виглядати таким чином:
- ТОВ «Рембудкапітал» - 7,415 млн. гривень,
- ТОВ «Абсолют Монтаж» - 7,5 млн. гривень,
 - ПП «Креміньбуд» - 7,7 млн. гривень (ціну не знизили).

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация