Обрубники з Маріуполя, решта - наші. На «КСЗ» переманюють кадри з кременчуцьких заводів. Зарплатою

1 555 0

Адміністрація ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» оголошує про початок роботи з 5 грудня й про те, що підприємство має достатню кількість замовлень, аби все почало працювати.

Про те, що все є, але з кадрами проблема й тому робітників доведеться переманювати з вагонобудівного, ПАТ «АвтоКрАЗ» та ПАТ «Кредмаш», «Програмі плюс» розповіли на підприємстві.

За словами співрозмовника, завод має почати працювати вже з грудня, а тому церемонитися з набором робітників ніхто не буде.

Просто до існуючої зарплати електрика чи токаря на «Кредмаші» або «АвтоКрАЗі» приплюсують ще не менше тисячі-півтори  гривень і всі питання тут будуть вирішені.

(Інша справа, що такі питання у власників пограбованих на кадри підприємств з’являться. – Авт.)

Про що слід додати, так це кадровий набір працівників вузької спеціалізації.

І мова тут, в першу чергу, про обрубників. Вони працюватимуть на ПАТ «КСЗ» вахтовим методом і це будуть працівники непрацюючого нині Маріупольського «Азовсреднемашу».

Дещо складніше з темою металургів, які в більшості нині працюють у Чехії на заводах нардепа Жеваго. Але й тут є вихід – металургів можна пошукати як на «Кредмаші», так і на «Фероліті» чи «АвтоКрАЗі».

Останнє, про що слід додати, – так це замовлення. Вони є й це замовлення українські.

Однак не факт, що в кінцевому варіанті, а продукція ПАТ «КСЗ» - вагонні рами й балки - будуть надходити на Крюківський вагонобудівний завод.

За тим, що розповіли «Програмі плюс», на нашому вагонобудівному заводі  теж існує фундаментальна кадрова проблема, а ті ж електрозварники звідти йдуть на роботу в Польщу цілими  бригадами.

Тож найбільш вірогідний отримувач продукції з Кременчуцького сталеливарного – Дніпропетровський вагонобудівний та Дарницький вагоноремонтний, де адміністрація намагається утримувати свій колектив.  

Втім хто саме буде покупцем продукції ПАТ «КСЗ» - вирішиться на тендерах.  

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация