Битва за комунальні тарифи: депутат Гордєєва через Харків оскаржує рішення суду Кременчука по рішеннях міськвлади

1 536 0
Битва за комунальні тарифи: депутат Гордєєва через Харків оскаржує рішення суду Кременчука по рішеннях міськвлади

Нині пані депутат через суд хоче визнати незаконним та скасувати такий акт міської влади:

- рішення виконкому від 2007 року стосовно тарифів на обслуговування будинків та прибудинкових територій у Кременчуці, яке врегульовувало питання тарифів для ТОВ "Житлорембудсервіс" і ТОВ "Добробит".

Окрім того, позов пані Гордєєвої стосується тарифів з вивезення побутового сміття (відповідне рішення міськради прийнято в 2015 році за порушення умов інформувати споживачів послуги - мешканців Кременчука) та водопостачання/водовідведення. 

Загалом, окрім вказаного рішення виконкому, у позові фігурують 16 рішень міської ради. 

Нагадаємо, ще за каденції мера Миколи Глухова вказані компанії отримали в обслуговування значну кількість житлових будинків нашого міста. 

На думку пані Гордєєвої, сам факт передачі в обслуговування будинків та їх територій керуючим компаніям з подальшим зняттям з населення комунальних платежів за експлуатаційні витрати є незаконним.

Зрозуміло, що одне тільки це питання насправді є резонансним, а тому можливі різноманітні "аномалії" під час судового розгляду справ. 

Так з січня 2015 року справа по комунальних тарифах і донині слухається в Автозаводському районному суді. 

Як вказує Валентина Гордєєва, її позов уже розглядає четвертий суддя - Діна Андрієць.

Причину такої затримки в розгляді слід бачити у різноманітних ухвалах суду першої інстанції, які позивач системно оскаржувала та вигравала в Харківському апеляційному адміністративному суді та навіть у суді касації.

Так спочатку судом першої інстанції було визнано, що Валентина Гордєєва не могла бути позивачем у статусі голови будинкового комітету - в апеляції це скасовано.

Присутній вчора в суді юрист виконавчого комітету Олександр Богунов заявив клопотання про залучення до справи в статусі третьої сторони представників Управління ЖКГ міськради та КАТП-1628 (комунальне підприємство, що займається вивезенням сміття).

Це вкрай розгнівало Гордєєву - в неї є підстави вважати, що таким способом представники міської влади затягують процес по важливих для Кременчука питаннях.

На цьому клопотання від юриста виконкому не вичерпалися: від суду зажадали виключити розгляд не менше 10 актів міської влади через закінчення термінів подачі позову. Суд відповів навзаєм.

У відповідь на це пані Гордєєва пообіцяла оскарження через Харківський адміністративний апеляційний суд.

Наступне засідання по справі призначено на 09 годину 26 грудня цього року.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация