Гроші Кременчука: у лікарні «Придніпровській», колишній залізничній, розпочався ремонт операційного блоку

1 270 0
Гроші Кременчука: у лікарні «Придніпровській», колишній залізничній, розпочався ремонт операційного блоку

Про це повідомляють у прес-службі мерії.

Цього року Кременчуцьку залізничну лікарню передано на баланс міста, на її базі було створене комунальне підприємство «Лікарня Придніпровська». Будівлі лікарні вже понад 60 років, і за цей час капітальних ремонтів у ній не проводили, силами медичної установи виконувалися лише поточні.

Кременчук нещодавно із Державного бюджету додатково отримав 5 млн. грн. - їх буде спрямовано  на  вирішення проблем соціальної сфери нашого міста.

1,2 млн. грн. з цієї державної субвенції отримає лікарня «Придніпровська» на виконання  капітального ремонту операційного блоку.  

За словами керівництва лікувального закладу, завдяки цьому у лікарні з’явиться ще одна сучасна операційна, і після завершення запланованої реконструкції  тут повноцінно функціонуватимуть 2 операційних та блоки палат інтенсивної терапії, де будуть створені належні умови для пацієнтів, що перебувають у післяопераційному періоді, зокрема: індивідуальні палати для хворих та санвузли.

Проектом також передбачено створення  сучасної системи освітлення, заміну сантехнічного обладнання, оновлення системи опалення тощо. Кошти передбачені навіть на встановлення  відеоспостереження у операційній та палатах для тяжкохворих.

Завершити ремонтні роботи планують  за два місяці. 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация