ЧОТИРИ РОКИ СУДИЛАСЯ ДЕРЖАВНА НОВОГАЛЕЩИНСЬКА БІОФАБРИКА З РЕЙДЕРАМИ ЗЕМЛІ І УРОЖАЮ І ОСЬ СПРАВЕДЛИВА ПОСТАНОВА

127 0
ЧОТИРИ РОКИ СУДИЛАСЯ ДЕРЖАВНА НОВОГАЛЕЩИНСЬКА БІОФАБРИКА З РЕЙДЕРАМИ ЗЕМЛІ І УРОЖАЮ І ОСЬ СПРАВЕДЛИВА ПОСТАНОВА

Козельщинские полиция,прокуратура,администрация,рада-это вообще отстой и бандиты.

Как и некоторые депутаты ,впрочем, в прямом смысле.ТЕЛЯТНИК  Р.В.ПОДГОРНЫЙ А,В,-вот имена депутатов-бандитов,которые отжали землю -300 га и урожай у Державной Новогалещинской биофабрики .Биофабрика подала в Полтавский Господарский суд- судья КУЛЬБАКО М,М, год тянул справу и отказал в исковых требованиях биофабрики. Потом 2(ДВА)ГОДА не выдавал решение,чтобы мы не могли подать в апелляцию.И чем закончилось это для Судьи КУЛЬБАКО М,М.???
ПО поданню биофабрики в ВРП Украины (Вища Рада Правосуддя) его освободили от занимаемой должности в связи с несовместимостью должности
судьи.6 августа 2019 года Державна Новогалещинска биофабрика в суде апеляционной инстанции скасувала регистрацию земли депутато-рейдеров и вернула землю биофабрике.ВСЕ СМОТРИТЕ НА ДЕПУТАТОВ_РЕЙДЕРОВ И СДЕЛАЙТЕ МАКСИМАЛЬНЫЙ ПЕРЕ ПОСТ.И ВЕРЬТЕ-ПОБЕДА В УКРАИНЕ БУДЕТ ЗА НАМИ!!!!!
РЕЙДЕРЫ ЗЕМЛИ И УРОЖАЯ ДЕРЖАВНОЙ НОВОГАЛЕЩИНСКОЙ БИОФАБРИКИ


ТЕЛЯТНИК Руслан Васильович,депутат Козельщинської районної ради,Кандидат від партії Політична Партія "Опозиційний блок"

ПІДГОРНИЙ Анатолій Вікторович?Обраний у багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ" 
Член депутатської фракції Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ" - керівник фракції

КУЛЬБАКО-Звільнили суддю господарського суду Полтавської області Михайла Кульбака. Причина – порушення вимог закону щодо своєчасного виготовлення вмотивованого судового рішення та надання копії судового рішення для її внесення до Єдиного державного реєстру судових рішень. Про це повідомляє Судова влада України.
Розглядали питання звільнення судді на засіданні Вищої ради правосуддя 26 березня, на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 30 січня 2019 року № 273/3дп/15-19.
Член Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич поінформував, що Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 30 січня 2019 року ухвалила рішення про притягнення судді господарського суду Полтавської області Михайла Кульбака до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення – подання про звільнення з посади.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация