Леніна повергли? Повергли! Вулиці змінили? Змінили! Тоді ось вам серп та молот на дверях!

4 944 0

Одразу у мене особисто постає питання, НАВІЩО? Адже вже той час минув, де скрізь на кожних стінах, була емблема серпа та молота. Я просто не можу зрозуміти, чому, а напевно, якщо я буду точнішим, то кому знадобилася така робота? Мало того, що ця емблема майже скрізь, та ще ж вона зіпсувала всю красу, та імідж під’їздів по проспекту Лесі Українки.

Особисто у мене двері у колір прапора, так не дуже гарно пофарбовано, але ж все таки, тут сама суть.

Протягом року минулого, активісти, яким не подобався декомунізаційний тодішній – сучасний час, намагалися його скидати. По всі Україні почався ЛЕНІНО-ПАД, потім почалася стрімка зміна вулиць міст.

І всі такі люди, вони ж не розуміли навіть що вони роблять. Це були не похилі люди, а молодь, яким було проплачено, щоб вони знесли того, чи іншого Леніна. А так він їм навіть не здався. Це наш менталітет.

Повернімося до серпа та молота. Схоже на те, що ті люди котрі їх малювали, працювали на стільки швидко, що за ніч вони пройшли увесь район, та обмалювали його. А ще така догадка мешканців, що їх було багато, працювали злагоджено та все було продумано.

Я запитав не тільки у мешканців свого будинку, що вони про це думають, але ще й у мешканців інших домівок.

“Я бачила все за своє життя, але щоб ото у наше, ну майже мирний час, валяли Леніна та малювали серп та молот! Мені дуже прикро за тих, хто видав таку вказівку – МАЛЮЙТЕ! ”. – обурено та засмучено ділиться жінка, яка проживає у цьому будинку вже тривалий час.
“Мені зараз не до цього. Як би ти не сказав, що там на дверях, то я б і не помітив.”. – каже чоловік, який прохолодно відноситься до цього.
“Куда же смотрят наши «доблесные» полицейские? Всеми так хваленные? В НИКУДА! Мне да, конечно это не нравиться, ибо как я знаю что это , изучала в свое время. И это по-моему называется вандализм, если я не ошибаюсь”. – розповіла Програмі Плюс жінка, котра розуміє що це, але не розуміє нащо воно!

Не знаємо, що буде далі, можливо будуть розмальовувати парки та сквери, можливо під «гарячу» руку потраплять пам’ятники у парку воїнів інтернаціоналісті.

Ніхто не знає. Але за справою будемо спостерігати!
 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация