Нічний правопорушник. Коли його зловлять?

2 023 0

Вже другу ніч поспіль по проспекту Лесі Українки «катається», ну можливо він себе так вважає гонщик, так сказати «нічний стрітрейсер».

Особисто я, не можу назвати марку машини, так як мені не дуже її видно з вікна (таке як БМВ або ж АУДІ). Але ж чому він «ганяє» у ночі? Напевно що боїться чи врізатися в когось, або що не спіймала поліція.

Спокійно «дрифтує» на перехресті, виїжджає на зустрічну полосу, та не відому на підпитку він чи ні! Але чомусь поліція не звертає навіть уваги.

До речі, літом, також були такі нічні гонщики. Але це були хлопці, а й можливо навіть і дівчата, вони їздили на мотоциклах. Ревище таке стояло, а літом то жарко, та усіх відкриті вікна. Скарги ще тоді на них були, але вони як каталися, так і на далі будуть кататися.

Можливо «гонщик Молодіжного», вирішив узяти приклад з «дрифтера» на «Амсторі»? Напевно що так. Тому що, є гарна машина, сильна своїми характеристиками, то чому б не «випендритися» перед дівчатами або ж перед своїми друзями.

Тоді ж чому наші копи, не можуть його зупинити, та провести хоча б бесіду, або скласти протокол? Можливо він наш кременчуцький мажор, або просто хоче драйву та адреналіну!

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация