Подружжя Проценків хворіє чи уникає явки до суду?

2 001 0
Подружжя Проценків хворіє чи уникає явки до суду?

Стисло про мої сьогоднішні намагання відвідати колег Проценків, які, як повідомила сьогодні суддя Пальчик, мають лікуватись на стаціонарі в Першій лікарні.

Сьогодні, 29.01.2016р., Автозаводський суд м.Кременчука розглядав протокол про корупцію депутата від «ПОРУЧ» Зінаїди Проценко. Суд переніс судове засідання через те, що пані Зінаїда хворіє (до речі, разом зі своїм чоловіком Русланом, по якому, нагадаю, суд також розглядає протокол на предмет корупційності). 

Не дивлячись на те, що нещодавно пані Проценко заявила, що той, хто хворіє, повинен покинути чи то депутатський корпус, чи то виконком, я з цим не згодна, а тому вирішила сьогодні провідати колег Проценків, які, як відомо, знаходяться на стаціонарному лікуванні в терапевтичному відділенні Першої міської лікарні ім. Богаєвського. 

Про свій візит Зінаїду та Руслана я не попереджала – хотіла зробити сюрприз. Отже, купивши мандарин, пішла до лікарні. Завітавши до терапевтичного відділення, помітила, що з медперсоналом почали коїться дива. 

Спочатку медсестри не могли з’ясувати та чітко відповісти, в яких палатах лікуються Проценки. Одна з сеcтер, яка мене не впізнала (я була у марлевій масці), повідомила, що їх взагалі не бачила (протягом якого часу – не уточнювала).

Потім медсестра сказала, що Руслан рахується за 11-тою палатою. Побавчивши на власні очі палату №11 я переконалася, що палата розрахована лише на ДВА ліжка (обидва зайняті, та і то не віце-мером), а третє ліжко неможливо розташувати фізично.

На моє запитання до пацієнтів цієї палати, чи бачили вони пана Проценка, один з них відповів, що востаннє бачив його 22 січня, а інший не бачив взагалі, оскільки потрапив на лікування лише на цьому тижні. 

Далі ще цікавіше. Постова медсестра терапевтичного відділення сказала, що Зінаїда також лікується в 11-й палаті, тобто разом з чоловіком. Але нагадаю, що один з пацієнтів з 11-ї палати бачив тільки Руслана, другий навіть і Руслана не бачив. 

Я знову повернулась до палати №11 ще раз перепитати пацієнтів щодо родини Проценків, коли зайшла медсестра та повідомила, що пані Зінаїда переписана до палати №9. Я навідалась і до 9-ї палати та познайомилась з пацієнтками-жінками.

До речі, палата №9 розрахована на 4 особи (три ліжка були зайняті, одне –вільне). Зі слів пацієнток, ніякої Зінаїди вони не бачили взагалі і навіть не знають про кого йде мова.

Отже, РЕЗУЛЬТАТИ ВІДВІДИН 1-Ї ЛІКАРНІ: 
1.Від пацієнтів стаціонару терапевтичного відділення дізналась, що востаннє Руслана (палата №11) бачили 22 січня, а Зінаїду ніхто ніколи не бачив.
2.Одна медсестра плуталась в інформації, а інша взагалі вказала, що нікого з Проценків не бачила.
3.Медсестра сказала, що Зінаїда має лежати в 9-й палаті, а пацієнти кажуть, що її взагалі не бачили. 

Все це наводить мене на думку про те, що Руслан та Зінаїда Проценки під виглядом лікування уникають суду, де розглядаються складені на них протоколи (по правопорушеннях, які пов’язані з корупцією). 

Суд переносить свої засідання знову й знову, а поведінка родини Проценків свідчить про те, що вони уникають судові засідання, бо скоїли корупційні правопорушення? 

Думаю, прокуратурі слід перейнятись таким дивним, м’яко кажучи, стаціонарним лікуванням подружжя Проценків.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация