Державна зрада на прикладі екс(?)-регіонала Шаповалова

3 463 0
Державна зрада на прикладі екс(?)-регіонала Шаповалова

Після Революції Гідності, ми стали свідками масових перефарбувань. Екс(?)-регіонали, одягнувши на себе українську вишиванку, просили пробачення перед українським народом, з їх вуст й досі безперервно лунає: «Слава Україні! Героям Слава!»… Проте, й далі ми бачимо ментів з кийками, підняття тарифів, планове заведення України в прірву…

Партії Регіонів не стало, але ознаки її присутності та реваншу ми відчуваємо. Можливо причиною є не назва партії, адже партії вже нема. Правда, скоріше, криється в їх засновниках, які нікуди не втекли, а один із яких, посів на головну посаду держави…

Сьогодні чимало обговорень навколо змін до Конституції України, – територіальна реформа, децентралізація, повноваження окремих територій України, префекти… Засоби масової інформації, то і говорять про необхідність прийняття кардинальних змін, проте, власники деяких ЗМІ являються суб’єктами подання антидержавних законопроектів. На фоні інформаційного шторму, багато українців не розуміють, чому стільки скандалу навколо головного Закону України.

Почну з територіальної реформи, яка де-юре ґрунтується на добровільному об’єднанні територіальних громад, – прописано в законодавчій ініціативі. Де-факто, використовуючи адміністративний тиск, влада примусово приєднує одні громади до інших. Протоколи громадських слухань писались як правило в чиновницьких кабінетах, не враховуючі думки громади та внутрішніх можливостей і потреб населених пунктів. Мало, які успішні громади хотіли об’єднатись з дотаційними селами, які вже отримали вирок на знищення. Адміністративно-територіальна реформа під керівництвом діючої влади перетворилась у програму по знищенню українського села, де закриватимуться дитячі садочки, школи, погіршення транспортного сполучення з райцентрами та інше. В таких умовах молодь не буде створювати українську сім’ю… Про яку репродукцію населення може йти мова!?...

Децентралізація влади:

Найбільша маніпуляція влади над українською спільнотою відбувається навколо децентралізації влади, адже це одна із вимог Революції Гідності, – «З  метою усунення адміністративного тиску на територіальні громади, передати повноваження облдержадміністрацій і райдержадміністрацій місцевим радам!».

Проте, граючись терміном «децентралізація», – влада вирішила провести повну узурпацію повноважень територіальних громад, запровадивши систему префектів. За поданням глави держави, уряд призначає префектів. Префект - відповідальний перед Президентом, підзвітний та підконтрольний уряду. Контролю над префектом з боку громад не передбачено. Префект має право зупиняти дію актів місцевого самоврядування, а де ж повноваження громад, порядок відкликання депутатів, суддів, префекта? По суті, префект уособлює в собі прокурора, суддю, голову місцевої адміністрації, проте, з суттєво збільшеними повноваженнями… Таку «децентралізацію» вимагали ми під час Революції Гідності !?

Особливого статус окремих територій:

Що ж собою представляють зміни до Конституції в частині особливого статусу окремих територій? - У разі ухвалення змін, на окупованих територіях, самопроголошених  ДНР і ЛНР, не буде жодної української влади, армії, міліції, прокуратури та судів. Керувати територіями будуть місцеві терористи, які легалізуються, створять "народну міліцію", самі призначатимуть собі суддів, прокурорів та самі собі будуть владою. Захищенні статті бюджету, розбудова їхньої інфраструктури забезпечується українським коштом. За всі їхні злочини, українці змушені будуть платити із власної кишені! На території України, на офіційних засадах, існуватиме терористичне угрупування, яке голосуватиме на загальноукраїнських виборах і обиратиме своїх представників до парламенту. За це гинули тисячі синів України на Сході?

Написання статті я почав з перефарбувань регіоналів, та й завершу тим же. Проживаючі у місті Кременчук, мені стало відомо про одного із фарбованих лисів,  – народного депутата сьомого скликання від фракції Партії Регіонів Юрія Шаповалова.

Сьогодні перефарбувавшись в новий політичний проект «Воля народу», цей зрадник й далі голосує за антинародні законопроекти, одним із яких є зміни до Конституції України. Юрій Шаповалов голосував за уряд Азарова, а ще він є одним із мерзотників, який підписав звернення депутатів від Партії регіонів і КПУ до польського Сейму, – перший прецедент у світі, коли представники влади звернулися до іншої держави, щоб та ухвалювала рішення, котрі принижують українську націю.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация