Громадські слухання від Шаповалова - еліксир передвиборчої брехні

2 388 0
Громадські слухання від Шаповалова - еліксир передвиборчої брехні

6 серпня 2015 року у Кременчуку відбудуться громадські слухання на тему доцільности будівництва Біланівського ГЗК. Однак зібрання, ініційоване народним депутатом Юрієм Шаповалом, є що не інакше, як еліксир передвиборчої брехні.

Полтавська обласна організація ВО "Свобода" послідовно та активно підтримувала позицію громади у питанні Біланівського ГЗК. Націоналісти виступали, виступають, будуть виступати проти будівництва підприємства та розробки родовищ залізистих кварцитів, доки представники олігархічних бізнес-імперій не почують простих українців і не усвідомлять масштаби можливої екологічної катастрофи. У час, коли головою Полтавської облдержадміністрації працював свободівець Віктор Бугайчук, було створено та діяла комісія з вивчення доцільности розміщення кар'єру ТОВ "Біланівський ГЗК". За керівництва Полтавщиною Валерієм Головком, робоча група припинила свою роботу.

Громадські слухання, організовані народним депутатом Юрієм Шаповаловим, розцінюю лише як передвиборчий піар. Бо проблема ГЗК раніше особливо не турбувала цього народного обранця. А зареєстрована ним у Верховній Раді постанова про тимчасову заборону будівництва Біланівського ГЗК є юридично безграмотною. Адже таким нормативно-правовим актом не регламентується діяльність чи заборона діяльности підприємств. Окрім того, чи не є цинічним організоване зібрання Шаповаловим, який фактично належить до олігархічної групи Жеваго?! Краще б Шаповалов прозвітував перед громадою про свою роботу у парламенті та пояснив підтримку внесенню злочинних змін до Конституції України, а не влаштовував брехливий фарс.

Звичайно, що висновки лишається робити тільки кременчуцькій громаді.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация