Точка зору: як у Кременчуці створюється пропрезидентська партія «Солідарність» ?

4 992 0

Кременчуцький партійний бомонд, щонайбільше за два тижні,  збільшиться на ще одну політичну партію. Нова партія називатиметься «Солідарність», а її представники – місцеві чиновники та бізнесмени, доволі відомі кременчужанам за попередніми переходами з однієї політичної сили в іншу,  заявлять про себе як про пропрезидентський блок Петра Порошенка.

Про те, що така організація у нашому місті активно створюється, «Програмі плюс» розповіли в обласному штабі партії  «Солідарність».

Пояснення керівників обласного пропрезидентського блоку  - Кременчуцька міська партійна організація «Солідарності» буде утворена у найближчий час. Однак, хто її очолить – на це запитання обласні партійці не відповідають.

Натомість таку відповідь, репортер знайшов, безпосередньо, у місті.

Отже за словами наших колег, які займаються розміщенням в своїх ЗМІ політичної реклами, все що стосується піару пропрезидентського блоку, вирішуватиме особисто перший заступник міського голови Віктор Калашник.

Натомість, офіційно керуватимуть місцевою  «Солідарністю» інші люди – у яких за плечима є досвід керівництва, завчасно, померлим міським осередком партії «Наша Україна».

Тож найбільш вірогідно – у кременчуцькій міській організації нової пропрезидентської партії ми побачимо, перш за все,  колишнього головного «нашоукраїнця» Кременчука - місцевого олігарха й власника управляючої компанії «Жилорембудсервіс» - Сергія Сеня.

Втім, на одній приватній управляючій компанії «ЖРБС», адміністрація якої увесь час ініціює підвищення тарифів на екс-витрати, кременчуцький осередок «Солідарності» далеко не поїде.

Тож доповнюватимуть кременчуцький пропрезидентський блок вже представниками міської організації партії «Батьківщина», які вже не будуть прихильниками Юлії Тимошенко, але стануть прихильниками Петра Порошенка.

Що буде у підсумку таких чиновницько-партійних перетасовок – сказати важко. З існуючого прикладу по тій же «Нашій Україні» - нічого гарного не буде.

Загалом чергова організація пропрезидентської партії у нашому місті, починаючи ще з часів екс-президента України Леоніда Кучми,  завжди завершувалася безрезультатно для всіх, за виключенням самих організаторів партійних осередків.

Виключення для організаторів партійних осередків в даному випадку – це приміщення партійних офісів у Кременчуці. Такі партійні приймальні врешті-решт  стали  приватною власністю. Сьогодні,  замість торгівлі політичними уподобаннями у таких офісах продають як не продукти, так одяг або мобільні телефони.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация