Не живемо – дихаємо: «Дірка» в бюджеті Кременчука за п’ять місяців виросла на 950%

615 0
Не живемо – дихаємо: «Дірка» в бюджеті Кременчука за п’ять місяців виросла на 950%

Скоро – кінець року, і зовсім близько – остання цьогорічна сесія Кременчуцької міської ради. На ній розглянуть ряд питань, пов’язаних із програмами на наступний рік, і відзвітують за цей.

Перед сесією, яку проведуть 23 листопада, зібрали членів депутатської комісії з питань фінансів. На ній повідомили про кількість грошей, який недоотримав міський бюджет, або, як тепер його правильно називати – бюджет територіальної громади.

Директорка Департаменту фінансів Тетяна Неіленко сказала, що в загальний фонд не надійшло 96 600 000 грн. Недозаповненість у спецфонді – 94 000 000 грн. Виходить, що всього бюджет недоотримав 190 600 000 грн.

Зазначимо, що в травні, перед черговою сесією, також говорили про «дірку» в бюджеті, і ще тоді, п’ять місяців тому, вона становила 19 500 000 грн. Тобто кількість коштів, який не вистачає для виконання планів, виросла майже в десять разів.

 

Читайте також: «Дірка» в бюджеті Кременчука вже становить майже 20 мільйонів гривень


Тетяна Неіленко ще з початку року казала, що бюджет – нереальний. Досі тенденцій на заповнення немає. Що робити кременчужанам, які платять податки, але бачать як з них насміхаються, підвищуючи тарифи на комунальні послуги та вартість проїзду в громадському транспорті?Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация