Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

ЗВІТ голови ПОГО "Право на Захист" Ніни Дашко в "честь " РІЧНИЦІ ПЕРЕБУВАННЯ на ПОСАДІ міського голови м.Кременчука В.О.Малецького.

Ніна Дашко 14 грудня 2016 Полiтика 4790 1

Ми статисти духовної пустелі. 
Ми ґвинтики й шурупи віджилої системи,
вона скрипить і розвалюється, 
продукти розпаду інтоксикують суспільство,
і воно по інерції обирає й обирає тих самих.
Великий народ обирає карликів, маріонеток,
і що цікаво, — не він їх, 
а вони його сіпають за мотузочки 
у цьому політичному вертепі. 
/Ліна Костенко/.

В Євангелії від Іоанна наводяться слова Ісуса " Хто з вас без гріха, нехай перший кине в неї камінь"...
Я не посміла б кинути "каміння" осуду в простого громадянина України, кременчужанина Віталія Олексійовича Малецького, молодого чоловіка, батька сімейства, оскільки люблю ближнього, як вчить Біблія .
Мій крик душі направлений на дії та бездіяльність високої посадової особи органу місцевого самоврядування, міського голови  м.Кременчука В.Малецького, який склав Присягу та підписав її текст. Присягався перед кременчужанами захищати їх інтереси, а сам не виконує Присягу та свої передвибрчі обіцянки, систематично порушує Статут Територіальної громади м.Кременчука, маніпулює Законами як «дишлом» на шкоду кременчужанам та міському бюджету. 
Оскільки під час сесій міської ради мер протиправно закриває рота громадськості, в тому числі і мені, не надає слова, я мала надію, що нарешті , зможу отримати від нього відповіді на наболілі питання в день його звіту за рік управління містом, в пятницю, 16 грудня 2016 року. 
Але, коли мені стало відомо, що права кременчужан будуть обмежені вимогою задавати питання виключно в письмовій формі, знаючи наперед що в залі де буде проходити звіт міського голови серед  слухачів більшості кременчужан не буде,   будуть примусово зігнані  бюджетники та члени спеціальної платної "фіолетової сітки",  я вирішила винести всі питання, за які в мене крається серце в цій статті . На ваш розсуд, шановні кременчужани. 
Можливо вам вдасться під час  звіту  мера задати йому  хоч одне з викладених мною питань та почути відповідь.
Надаю перелік далеко не всіх епізодів дій та бездіяльності міського голови за рік через які "кричить» моя душа та болить серце... 
Вимушена констатувати , що одразу ж після виборів Малецький В.О. забув не тільки присягу та свої передвиборчі обіцянки, він перетворився в місцевого «князька», для якого існує єдина мантра замість молитви: «друзям все, іншим закон».
Прикладів дій та бездіяльності міського голови в інтересах третіх осіб, на шкоду бюджету міста, з метою отримання неправомірної вигоди, чимало, деякі з них будуть наведені нижче по тексту.

З чим Малецький та його «патрон» Шаповалов, йшли до влади?

Під час передвиборчої кампанії Малецький та його публічний "патрон" нардеп Шаповалов, впливали на уми людей зачіпаючи занадто болючі та актуальні теми. З їхніх вуст не сходила тема Біланівського ГЗК, по місту висіли плакати з перекресленим черепом. Дехто з вас навіть повірив в їх щирі наміри та обіцянки, не допустити цього будівництва.
На своїй сторінці в фейсбук майбутній міський голова міста Кременчука написав , «план Малецького» в якому обіцяв, що припинить у Кременчуці «порочну практику призначення на ключові посади своїх» людей. Він обіцяв сказати  «ні Біланівському ГЗК, ні корупції, Кременчук найкраще місто, чесна влада, розподіл посад згідно з конкурсом, дешеві аптеки, капітальний ремонт доріг, лічильники за кошти державних програм та компаній-постачальників, допомога малозабезпеченим, бюджетникам, турбота про дітей, школярів.

Після виборів не так сталось, як обіцялось! Справжній план Малецького : «щастя не принесу, неприємності гарантую»!!!

Закінчились передвиборчі баталії. Через байдужість тих, хто не прийшов на вибори, В.Малецький отримав непереконливу перемогу, йому вистачило всього 19% голосів. З 19-ма % виборців усе ясно! Цікаво, чи решта кременчужан, які не прийшли на вибори, задоволені ?
А ось переможець "виборів" тривалий час був  "не задоволений"!
Йому катастрофічно не вистачало посад для своїх "прихильників" та соратників. Віталій Олексійович, не соромлячись виглядати корупціонером , протягом року шукав виходу з ситуації, за ваш рахунок, шановні кременчужани! Складалось враження що для нього «королівство мале, розгулятись ніде»! Але згодом « стурбований» переможець виборів, а точніше корупційних "торгів" , вихід знайшов , свідченням чому є те, що своїх прихильників та соратників він все таки на посади посадив.

А щоб посад всім вистачило він збільшив штати міськвиконкому з 400 посадовців до майже 700. Собі призначив аж 8 заступників.
Не забув мер віддячити улюбленій молодій «команді» « Молодіжний парламент», про це нижче по тексту.  В результаті таємних позакилимних домовленностей з фракціями та місцевим олігархом В. Матициним була сформована «ручна» більшість, без якої справжній «план Малецького» став би не можливим. На жаль є деякі прогалини в Законах, які дозволяють маніпулювати, особливо в місцевому самоврядувані. Голоси провладної більшості депутатів, все частіше і частіше "узаконюють" прихований пограбунок міського бюджету . Усвідомивши безкарність , Малецький став «гатити» бюджетні кошти в новостворені збиткові КП, програми , свята, концерти, рекорди, тощо. 
Під час першої сессії міськради місто мало змогу побачити справжній «план Малецького». Порядок денний першої сесії  був прихований навіть від депутатів. Сформована «фіолетова» більшість швиденько проголосувала «оптом» за призначення на посаду секретаря міськради Гриценка Ю.В.(який забув свої передвиборчі гасла та «змінив окрас» на «фіолетовий») та ВОСЬМИ (!) заступників міського голови , яких мер обрав з числа своїх друзів, членів «Молодіжного Парламенту». Роль першого заступника була віддана В.Пелипенку , помічнику нардепа Шаповалова. Цим призначенням Шаповалов , як наче нагадував нам « в хто домі хозяїн» ! 
Сказати що Малецький вдвічі збільшив штат міськвиконкому , не сказати нічого. Провівши аналіз чисельності штату міськвиконкомів та заступників міського голови інших міст України, дійшла до висновку, що з приходом до влади Малецького наше місто перетворилось в «автономну республіку Кременчук» , де на троні сидить місцевий "царьок" для якого існують свої власні Закони, а Законами України , він маніпулює "як дишлом".

Дивіться самі: Мер Кропивницького( Кіровограда) має 4-х заступників, в 2 рази менше, чис.населення приблизно як у нас, 230 тис. чол. 
Мер м.Полтави має 4 заступників, в 2 рази менше, чис. населення  більше ніж у нас , 294 тис..
Мер Дніпра (Дніпропетровська) має всього 5 заступників , чис. населення в 4, 5 рази більше ніж у нас, 964 тисячі.
У м. Рівному штат виконкому складає 427 чол., з них всього 3 заступники мера, чис.населення 247 тис.чол.
У Чернівцях мер має всього 2 заступники , штат виконкому 425 , населення 266.5 тис.

З болем констатую що чисельність посадовців у всіх перерахованих містах, на 40% менша ніж у Кременчуці, в якому апарат управління містом станом на червень 2016 року складав 650 чоловік. З урахуванням того, що на кожній наступній сессії приймались рішення про створення нових комунальних підприємств, можна вважати,  що чисельність чиновників у кременчуцькому міськвиконкомі дійшла до 700 чоловік. В результаті кожен «свій» отримав посаду. Прикро що така щедрість не з кишені мера, а з казни міста! 
Питання відносно завищеної чисельності чиновників неодноразово піднімали журналісти, громадські діячі, але не "царське" діло до народу прислухатись! Про обіцяне скорочення чиновників райрад Малецький забув одразу ж після виборів. Ці установи були переіменовані в адміністрації, повноваження колишніх райвиконкомів перерозподілили, а штат збільшили!
А далі «пішло і поїхало». Не було і сессії , де б не вирішувались питання з лобіювання інтересів які потрібні меру чи його «патрону» нардепу Ю. Шаповалову, який пробрався до влади під гаслом «моя партія -Кременчук», а потім міняв "окрас як перчатки". Згадаємо як Шаповалов каявся перед нами за членство в ПР, клятви давав, а зараз позіхає в парламенті!
Закидаючи Малецькому на його дії та бездіяльність хочу нагадати , шановні кременчужани, що діяти як заманеться міський голова не зміг би без підтримки депутатів. На превеликий жаль, не всі ваші обранці, як виявилось, мають совість, честь та гідність....
Саме через здатність «домовлятись», через відсутність відповідальності перед виборцями, вже до початку першої сессії була сформована ручна та покірна «фіолетова більшість». З тих пір після слів «царька» кременчуцького, Віталія Олексійовича, «прошу проголосувати, прошу підтримати» всі потрібні йому та його ляльководам рішення затверджуються депутатською більшістю, здатною на позакилимні домовленності. Прізвища депутатів, які голосують на шкоду кременчужанам, можна знайти на сайті міської ради, у кого не має інтернету, запитуйте в мене. З свого боку, маю наміри докласти максимум зусиль , щоб оприлюднити імена договороздатних обранців, особливо під час їх спроби балатуватись знову.
Прикладів бездумного, нечесного, на мою думку злодійського відношення мера до бюджету міста багато. В одній статті важко все перерахувати.

Спробую хоч частково описати,  що Малецький зробив на шкоду місту та чого не зробив зовсім:

- з допомогою голосів депутатів "фіолетової" більшості, на мою думку пристосуванців, мер "протяг" на сессіях купу напівштучних  не потрібних програм, де заховав ваші мільйони які потихеньку « розпилюються». 
- щоб ні до чого не докопались, заборонив розсекречувати фінансову діяльність комунальних підприємств.
- майже кожної сесії "вилітали на гора" ЗБИТКОВІ комунальні підприємства або програми.
- бюджетні мільйони закопувались в землю під прикриттям гарного слова «озеленення» міста.
- з бюджету міста витрачено чимало коштів на оплату праці  юристів зі «сторони», наприклад «безцінного» радника з юрид. питань Ульянова, за особливий «дар» втягувати мера в купу НЕПОТРІБНИХ проблем, імітувати їх вирішення. Жодну з створених ним же проблем, радник вирішити НЕ зміг і не зможе. Як не зміг врятувати посадовців мерії від корупційних протоколів.
- Через дії та бездіяльність мера ми опинились в числі «міст-їзгоїв»: кременчужани тепер повинні платити за тепло по формулі, 35,19 гривні за метр, замість 20 грн, як в інших містах( більш детально нижче по тексту) 
- міський голова протиправно відмовився переглядати норми витрат води!
-не перейнявся проблемами вирішення реальних господарських питань у місті.
- доклав зусиль для знищення малого бізнесу: надав зелене світло приближеній до нього торговій мережі "Маркетопт", яка «розплодились» в кожному кутку міста та області.  Завдяки "кришуванню" та задіяним корупційним схемам, ця мережа  уникає сплати  реальних податків,  знає як  "душити" малий бізнес. 
- не побажав зробити доступною та прозорою звітність комунальних підприємств.
-мер та депутати не добились( а могли б !) законного права кременчужан на встановлення квартирних газових лічильників, але на цій темі піаряться.
- на збиток місту прийняв у монополіста «Полтаваобленерго» внутрішньоквартальні тепломережі без ремонтів!
- відмовився прозоро пояснити завищення проїзду у маршрутних таксі по 4 грн. Не відреагував на рекомендацію Антимонопольного комітету, про необхідність протягом 10 днів переглянути вартість проїзду у громадському транспорті через зниження вартості ПММ.
- «Квітне та буяє» принцип: «друзям все, а іншим закон». Створив всі умови для «розвитку» закладів ресторанного типу . Заради прибутків його друзів , власників ресторанів, кафе - розливайок , не маючи на те  права,  готує на грудневу сессію рішення про   заборону торгівлі алкогольними напоями в інших магазинах, в вечірній та нічний час. Надає землю та всі можливі пільги своїм, в тому числі підряди на обєкти , ціною в мільйони.

- призначення керівників комунальних установ проходить без обіцяних відкритих конкурсів.
- не відмовився від премії після провальної боротьби зі снігопадом тієї зими. 
-не вирішена проблема освітлення дворів та ремонту доріг, в тому числі і внутрішньоквартальних. 
- через неправильну ліквідацію райрад бюджет міста несе збитки у 20 тис. грн. щомісяця.
- показово ремонтуються основні дороги, інші залишились поза «планом Малецького».
- обіцяна камера спостереження в кабінеті мера не встановлена.
- музей не відремонтований. А де кошти, невже списані?
- не створено ОБІЦЯНИХ доступних аптек!
- в лікарнях Кременчука лікування платне. В інших містах безоплатне( нижче по тексту). 
-не виконана найгучніша передвиборча обіцянка, не ініційовано проведення незалежної міжнародної екологічної експертизи щодо будівництва Біланівського ГЗК!!!
Мер «вичистив» міськвиконком від посадовців, членів команди О.Бабаєва. Як кажуть руйнувати «багато розуму не треба»! Позичивши очі у «сірка», той хто під час передвиборчих перегонів оголосив, що є послідовником Бабаєва, так зачистив кадри і «провітрив» виконком, що і духу від «вчителя» не залишилось!

По черзі полетіли «голови» тих, з ким домовлятись важко. 
Але протиправно звільнені посадовці не покорились волі мера , подали до суду, виграли суди і гадки не мали, що суди «царю» не указ. Малецький і не думає виконувати рішення судів про поновлення їх посадах, в результаті чого триває протистояння між виконавчим комітетом кременчуцької міської ради та директорами КП “Кременчукводоканал” , КП «Спецкомбінат ритуальних послуг». 
Дії та бездіяльність мера описані в цій статті інакше як «маразмом Малецького», назвати не можу...

Коли мер і ко зрозуміли що В.Медведовський виграє суди , не без допомоги радника з юрид.питань Ульянова, був виданий «на гора» черговий «перл»,   згідно «нового» Статуту КП Міськводоканал звичайний директор став вище посади генерального директора ! Великі "розумники" яким "море по коліна" написали "власні закони"  і навіть обійшли КЛАСИФІКАТОР професій ! Призначили" поновленого судом генерального директора В.Медведовського підлеглим звичайного директора! Думаєте не пройло рішення? "Прокатіло" аж бігом!  27 вересня 2016 року на сесії кременчуцької міської ради більшістю голосів депутати проголосували за черговий « маразм Малецького»: був затверджений Статут КП «Кременчугводоканал» з маразматичними поправками! І начхати меру на те, що судові тяганини призвели до численних витрат з бюджету міста на оплату праці цілого штату юристів, у тому числі найманих. Знаючи наперед, що справи виграти неможливо, завдання юристів , в тому числі Ульянова було і є: «затягувати та заплутувати справи», аби В. Медведовського, Д. Леошко не допустити до посад, та навпаки , врятувати посаду заст. мера О.Усановій . Звертаю увагу прокурора А. Скрипка : « чому до цього часу в апеляції не розглянута справа»? 
Звичайно, що за особливі «таланти», мер платить не з власної кишені, а з нашої ! Так радник Ульянов  отримує з КП Міськводоканал 35 тис. грн. в місяць, і не тільки там. Невидана щедрість за рахунок місцевого бюджету! 
Під час прийому обласного прокурора Кармазіна у Кременчуці я поставила низку запитань, чекаю на них відповіді , в тому числі і на ці: «чи вбачається за « маразмом» Малецького корупція, конфлікт інтересів, порушенння присяги, етики» . Як кваліфікувати оплату компенсацій з міського бюджету за « репресії» поновленим посадовцям? Наприклад, за рішенням суду, лише одному В. Медведовському міська влада зобовязана виплатити середній заробіток за час вимушених прогулів в розмірі понад 30 тис. гривень, плюс моральну шкоду ( а таких «репресованих» посадовців, лікарів, директорів аж 5 чоловік). Чому нашкодив мер а за його забаганки платять кременчужани?
Хто винен, що Кременчук "ковбасить" від платіжок за тепло... «щастя не обіцяю, неприємності гарантую»?

Шок! Уявіть, усім містам, вартість опалення перерахують по-новому, починаючи з жовтня 2016, а Кременчуку ні !!!
Кременчужанам доведеться платити за тепло по формулі, на 30 % більше ніж в інших містах, по 35,19 гривню за метр. Відчуйте різницю: в Полтаві - нараховується 20 гривень за один метр опалення а кременчужани отримали платіжки за листопад різні: у Крюківському районі - 32 гривні за метр площі , в Автозаводському 41 гривню за метр опалювальної площі. Знаючи наперед про шокуюче подорожання опалення, Малецький, злочинно бездіяв, на мою думку умисне, в інтересах третіх осіб «енергобаронів» .Не інакше що ця бездіяльність є результатом   «співпраці» нардепа Шаповалова та фактичного  власника «Полтаваобленерго»  олігарха Коломойського, якому не вигідно щоб на наших будинках були встановлені лічильники! Малецький  мав законне право не підписувати , не погоджувати  своїм підписом документи які надали  представники «енергобаронів»  на підпис. 
Замість того, щоб про «сані думати влітку», підготуватись до опалювального сезону та вкласти мільйони прогуляних бюджетних коштів в реальні та потрібні справи, мер з горе нардепом Шаповаловим, як та та стрекоза в байці: «лето красное пропели, оглянуться не успели, как зима пришла»! Іншими словами, команда "гуляк та брехунів" прогуляла 1, 5 мільйони під час святкування дня міста , більше 1 мільйона під час парадів та інших свят, десятки мільйонів пішли на створення збиткових комунальних парків, близько 18 мільйонів на фінансування організації «фіолетової молоді».
Хіба був час за гульками та плясками про теплові лічильники думати? 
Тричі прикро, що через дії та бездіяльність міського голови наше місто опинилось в числі «міст-їзгоїв». Такі міста визначені Постановою Кабінету Міністрів №865 від 30.11. 2016 року, з якої слідує що перерахунок за нараховану теплову енегію, можливий тільки для тих міст де житловий фонд забезпечений лічильниками тепла не менше як на 50%. Вказана Постанова автоматично забороняє перерахунок платіжок за тепло всього для пяти міст України , серед яких і наше: Житомира, де всього 25,9% будинків з лічильниками, Луцька (31,3% будинків), Кременчука (18,7% будинків), Тернополя (1% будинків), Южноукраїнська (3,8%) і Калуша (2,8%). Повторюю, кременчужани через дії та бездіяльність міського голови повинні платити за обігрів квартир на 30 відсотків більше, ніж в інших містах! 
Вважаю що міський голова може і повинен рятувати ситуацію! Маю дві  пропозиції:

1.Відмінити всім відому та цікаву  «дружбу» з Коломойським ( ПАТ «Полтаваобленерго»),  пояснити  що «на злодії вже шапка горить», нехай  бігом  встановлюють лічильники тепла.

2.  Терміново їхати до всіх в Кабмін і до Коломойського. Добиватись відтермінування дії постанови кабміну № 865 на пів року. Не допоможе, мерія зобовязана звернутись до суду, з позовом до ПАТ "Полтаваобленерго", або з адмін.позовом до Кабміну.

А вже в 2017 році, якщо кременчужани до того часу не виженуть мера ( це право закріплене в Законах України та Статуті Територіальної громади м.Кременчука ), нехай засукує рукава і працює на громаду, встановлює теплові лічильники , в тому числі і за рахунок бюджета міста, а не концерти напівголих артисток оплачує! Гроші є. Як знайшов десятки мільйонів на розваги, фінансування «Молоді Кременчука» та збиткові програми, так і на лічильники знайде! В багатьох статтях Статуту Територіальної громади м.Кременчуга, вказані обовязки міського голови і права членів Територіальної громади!Повноважень у міського голови - багато! Юристів в нього не меньше. Ні мені, ні кременчужанам не потрібно чужого, але і свого ми не віддамо! Усе, чого прагну я та громада міста – це домогтися виконання Конституції та законів України! Крапка. Не має права держава влаштовувати тарифний геноцид! Міський голова зобовязаний захищати інтереси кременчужан. А також має усунути насліки своєї бездіяльності, терміново розпочати встановлення лічильників на будинки кременчужан, щоб наше місто не "пасло задніх" в списку 5 міст "ізгоїв"! Усілякі формальні звернення до Уряду та Нацкомісії є нічим іншим , як звичайним популізмом та показухою! Їх, в кращому випадку прочитає 3—й помічник якогось там чиновника і дасть відписку. Хіба Малецькому не відомо як в мерії відписки пишуть? Чи він не знає скільки відписок направлено Дашко? Повторюю пропозицію : «Треба не писати, а діяти. Їхати. До всіх і до Коломойського і в Кабмін . Терміново! Автомобілей у «парку» міськвиконкому більше ніж треба. Витрати та фінансування цього парку, за «катання» слуг народу по місту, це окрема тема. В одній статті все не розкажеш....Якщо хтось вважає, що міський голова не міг впливати на формування тарифів, розяснюю: В Законах України в тому числі в Законі «Про житлово-комунальні послуги» написано, що до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг належить «затвердження норм споживання та якості житлово-комунальних послуг, контрольза їх дотриманням»! Бездіяльність Малецького - очевидна. Він не доклав зусиль, щоб встановити теплові лічильники , так само як нічого не зробив коли монополісти- газовики  брали тарифи  «зі стелі»!

Лише після того як 30 листопада з'явилась стаття газети "Програма плюс" за назвою «Місцева влада Кременчука блокує впровадження заходів щодо енергоефективності, - НКРЕКП», мер був вимушений пошевелитися!!! Тепер він обіцяє що теплові лічильники будуть встановлені до кінця 2017 року. Все може бути якщо вибори в Верховну Раду будуть восени 2017 року...може встановити, заради «патрона». Невже Шаповалов розраховує на перемогу? Хоче втретє стати нардепом, не «наївся» за 2 рази? Невже кременчужани знов не прийдуть на вибори і віддадуть місто на "розтерзання" фіолетовій "сєтці"?  Нижче по тексту я буду надавати далеко не ввесь перелік, на мою думку, злочинних дій та бездіяльності мера Малецького його бездумних витрат , в тисячах та мільйонах. Беріть калькулятор-рахуйте! 

Про «сховані» мільйони в програмі «Охорона Довкілля». 
Памятаєте як під час виборів Малецький та його «патрон» Шаповалов нахабно спекулювали на темі Біланівського ГЗК, обіцяли кременчужанам домогтися незалежної міжнародної експертизи?
Після виборів обидва «бала-бала» притихли і чути про це не хотять! Не дають мені відповіді на питання: «навіщо брехали, на що розраховуєте брехуни»?! 
Як виявилось в "Охорону Довкілля" на папері, формально, «гатяться» та списуються мільйони. 
Під час сессії міської ради 23 грудня 2015 року було проголосовано питання 10, "Програма охорони довкілля в м. Кременчуці на період 2016-2020 роки», з підозріло "малою" вартістю, близько 2-х мільйонів гривень. Думаю , що «ізюминка», захована в приписці: «інше» фінансування! 
Чого тільки не написано на більш ніж 50 сторінках цієї програми! Там є  характеристика стану навколишнього природного середовища і водні ресурси, поводження з відходами, т.д. Навіть вам приділена увага! Будуть «підвищувати рівень екологічної свідомості серед населення»!!! З вами буцімто будуть проводити бесіди, семінари, а точніше, за формальне проведення цих «семінарів», кошти вже списані або спишуть! Але ніде, чуєте, ніде , жодного слова не написано про те , як захистять повітря міста від шкідливих речовин, які викидають промислові підприємства та кар'єри! 
В цій програмі не має жодного слова про реальний захист кременчужан від екологічної катастрофи , яка станеться після введення в експлуатацію Біланівського ГЗК, як будуть захищати місто після того, коли будуть вскриті 5 скважин з надзвичайно високим вмістом урану і фенольні маси з ставка випаровувача НПЗ потечуть в річку Псел! Чи їм болить,  що викиди на Молодіжному (і не тільки) перевищують всі можливі норми? Чому знаючи що   захворюванність кременчужан на усі види захворювань, у тому числі і онко, в 4 рази вища ніж у екологічно чистому місті Полтава, мер бездіє? 
На одній з сесій міськради я роздала всім депутатським фракціям та Малецькому офіційні документи, відповіді на мої запити з обласного відділу охорони здоровя про жахливі показники захворюванності, в тому числі онко, по м.Кременчуку, району, Комсомольську , які в порівнянні з екологічно чистою Полтавою у 4 рази вищі! Малецький подивився на жахливу статистику, як на пустий папірець і байдуже посміхнувся! Складається враження що він не планує своє майбутнє з Кременчуком, оскільки не переймається екологічної бідою м. Кременчука! Малецький відмахується від моїх вимог реально захищати довкілля, невірно бачить вихід з важкої єкологічної ситуації , обіцяє усунути наслідки а не причину! Я радила меру усувати першопричину забруднення довкілля та паралельно облегчити страждання важким онкохворим, збудувати на зразок Європейського- сучасний медицинський центр хоспіс . Наразі дії мера дуже схожі на Жеваго, який замість відмови від будівництва Біланівського ГЗК дарує лікарням хірургічні ножі для видалення онко- пухлин! Вважаю, що місту потрібно все в комплексі: дієва профілактика забруднення довкілля і сучасний медичний центр - хоспіс . А поки що  кременчужан  "навчають" та підвищують рівень нашої екологічної "свідомості", на папері! Краще б сказали: а як же "фінанси пиляти" без програм? 
Судити вам, кременчужани, тримає вас за "лохів" чи ні команда яка йшла на вибори з гаслами «чисте довкілля», «Ні ГЗК»!

Оренда приміщення за 1 грн та програма вартістю 17 мільйонів 631 тисячу грн – все для «Молоді Кременчука». 
Хто вони такі?

Малецький старанно приховує від кременчужан скільки коштує казні міста його власна «армія фіолетових». Коротко про те , як мер піклується про організацію «Молодь Кременчука» і в яку копійку місту це влітає. 31 травня 2016 року на сессії міської ради , депутати, не виключно що і ваші обранці, після чарівних слів мера : "прошу проголосувати, прошу підтримати", проголосували за два збиткових та шокуючих рішення, які стосувались фінансування та «життєдіяльності» улюбленої організації Малецького, "Молодіжний Парламент". Одне з них це виділення в оренду комунального приміщення по вулиці Шевченка,19/3 площею більше ста метрів, терміном на 10 років, за ціною 1 грн. на рік ! Ледь не забула, хитрі чиновники назву "Молодіжний Парламент" від громади приховали, придумали нову "вивіску" для відводу очей журналістів та громадськості, в рішенні написано що приміщення надано "Кременчуцькому комітету молодіжних організацій" , куди формально входить "Молодіжний парламент".
До мене не доходить, чому за те, що ця організація віддано «кувала» перемогу міському голові, та партії Поруч повинен розраховуватись міський бюджет, ми з вами?
Вважаю що така довгострокова оренда за 1 гривню є пограбунком міста в інтересах третіх осіб, з метою отримання неправомірної вигоди. Тим більш що Малецький був ( а може і є) одним з засновників цієї організації ! 
В цей же день було затверджене ще одне рішення, надкоштовна та напівфіктивна програма "Молодь Кременчука", вартістю 17 мільйонів 631 тисячу грн !!! Іншими словами був закладений потужний матеріальний «фундамент» ймовірної перемоги Малецького та Шаповалова на слідуючих виборах. За наш рахунок, з бюджету міста! 
Доводи громадськості , що люди зубожіли в країні війна, краще вкласти мільйони на більш важливі потреби, на встановлення теплових лічильників на кожен будинок , на безкоштовне лікування кременчужан, яке вже давно є в інших містах, на покращення харчування в дошкільних і шкільних закладах, не допомогли! Кишенькова більшість депутатів , як завжди, після слів « прошу проголосувати , прошу підтримати» проголосувала як сказав «цар». Такий порядок місцевого самоврядування. Наша біда в тому , що обираємо недобросовісних депутатів, які потім прикривають та майже узаконюють корупційні діяння міського голови!
В 2016 році на цю програму вже «вгатили», а на мою думку списали по кишенях, 3 млн 99 тис грн , решту -«вгатять» протягом 4-х років. 
В 7-ми розділах цієї програми є все що хочеш, крім правди! Тут прописана кількість учасників та кошти які будуть витрачені на їх розваги. Назва заходів, наприклад, за один день проведеного заходу витрати на поліграфічні послуги складають 16 тисяч 300. Витрати на інвентар, лопати, тощо - 90 тисяч гривень, на транспортні послуги - 22 тисячі 500 грн. На оренду звукопідсилюючого обладнання за один день- 50 тисяч грн. Програма «Здоровий спосіб життя молоді» нам обійшлась в 70 тисяч 500грн, які були витрачені на подарунки, поліграфію, канцтовари. 
Мало не забула! В одному з розділів програми написано, що 1000 чол. молоді будуть приймати участь у « вирішенні локальної екологічної проблеми нашого міста», їх начебто будуть навчати! За ваші кошти- орендувати приміщення ( невже в тому що за 1 грн місць не вистачає ?) 
На «екологію» у цій програмі передбачено 178 тисяч 600 грн!!! В 2016 році вже було витрачено  29.000 тисяч, решта «витратять» протягом 4-х років. При цьому навіть формально не написано як ця молодь буде «вирішувати локальну екологічну проблему нашого міста»? Що будуть робити щоб не "воняло" на Молодіжному, як рятувати від наслідків Біланівського ГЗК? На програму «Ні – палінню!» та проти СНІДу заплановано аж 250 тисяч гривень! На фестивалі, ігри, конкурси, концерти, змагання -581 тисяч 290 гривень ( з них на краску, стопудово фіолетову!) буде витрачено 129 тисяч 330 грн (!) , на оренду якогось подіуму, вдумайтесь, благаю - 162 тисячі 800 гривень!!! 
Наведені приклади є доказом дій та бездіяльності мера, дій які мають ознаки корупції . Вбачається цинічна байдужість міського голови Малецького до реальних потреб кременчужан! 
Трохи шокуючої статистики: 1 ліжко місце, з урахуванням харчування, в лікарнях Кременчука коштує близько 30 грн на добу, а один день розваг цієї «чарівної» молоді їх харчування та проживання коштує казні міста, 326 грн на добу!!! 
В Програмі «Зайнятість молоді» в розділі «Громадські оплачувані роботи для учнівської та студентської молоді» закладено 4 мільйони 105 тисяч грн!!! Уявіть які гроші ! 
Вже за 2016 рік по цьому розділу витрачено 4000 грн. на якусь поліграфію, 5000 грн. на придбання  яких товарів і послуг, і 600 тисяч гривень на оплату праці 200 чоловік молоді, кожному по 3 тисячі грн! 
- розділ «Стажування молоді в органах місцевого самоврядування» вам шановні платники податків обішовся в 43 тисячі грн 500 грн.
На заходи до Дня молоді витрачено, на мою думку, списано 1 мільйон 207 тисяч 500 грн, з них 20.000 тисяч на їжу!!! 
Програма «Молодіжний медіа-клуб» нам обійшлася в 82 тисячі грн, з них на каву , солодощі – 28 тисяч грн.
І знов шок! На утримання приміщення «Молодіжного координаційного центру» ( наданого їм в оренду за 1 гривню) передбачені шалені витрати 894 тисячі грн!!! З яких в 2016 році вже витрачено 399 тисяч грн( в тому числі 69 тис. на якісь видатки)!
Але ж "круто живуть" , через 4 роки в них по плану знов ремонт на 200 тисяч грн!!!
Міжнародне співробітництво фіолетової молоді для платників податків обійдеться близько 1 мільйона 667 тисяч 150 грн.
Програма «Міжрегіональний молодіжний форум обійдеться вам в 667 тисяч 150 грн, а 821 тисяча грн буде витрачена на формування громадянської позиції,  т.д.  Виходить чарівній молоді, бути патріотами та мати громадську позицію, безкоштовно, слабо?

Коротко про тендери з корупційним душком.

А тендери в нас тайні та «загадкові». Умисне і за попередньою змовою підшукуються фейкові фірми, які між собою «борються», а потім виграє потрібна фірма. Один з прикладів, а таких десятки : 23 серпня 2016 р. управління капбудівництва Кременчука завершило тендер на послуги з реконструкції станції перекачування №17 (СП-17), найбільшої СП у Кременчуці, яка знаходиться на проспекті Полтавському і приймає каналізаційні стоки з Молодіжного, нагірної частини, центру а також промпідприємств. Ціна питання 24 мільйони грн. За інформацією сайту "Вісника держзакупівель", переможцем тендеру на реконструкцію цієї станції стала нікому не відома кременчуцька фірма статутний капітал якої становить лише 5 тис грн. Як ви думаєте чи може фірма з статутним капіталом 5 тис.грн, без кадрів та техніки проводити такий складний ремонт? Думаю, що ні, цей "переможець" фіктивний. 
В комунальному таборі «Зоряний» аналогічно : «нульова» фірма отримала замовлення майже на 2 мільйони гривень!
Як завжди, тендер обійшли по накатаній схемі: обєм робіт поділили на частини та віддали переможцю. Нагадую, тендер обов'язково потрібно оголошувати, якщо покупка понад 200 тисяч грн, або оплата послуг – від 2 мільйонів. Хіба це не посадовий злочин посадовців мерії маніпулювати в обхід тендера, з метою отримання відкатів?

Нічого особистого, лише факти! 
Підряди для тих, хто вміє ділитись та допомагав на виборах!

Чи дасть будь-кому Малецький в подарунок 90 тис. грн. за вчинене кримінальне правопорушення? Комусь, ні, а своєму товаришу Галаті - так! 
Цей подарунок – як приклад, на підтвердження стилю життя Малецького «своїм - все, ворогам - Закон». Памятаєте, памятник Леніну на площі Перемоги? За руйнування постаменту пам’ятника , а точніше за вчинений акт вандалізму , Малецький заплатив 90 тисяч гривень фірмі екс. керівника «Свобода» С. Галаті, замість покарання за пошкодження майна міста. Громада вимагала хоч морального покарання, щоб Галата прибрав після себе за власні кошти, але не «царське» діло чути «челобитні» кременчужан! 
Відповідю на звернення кременчужан була невидана  щедрість, мер "зацінив" усі за і проти, та щедро «преміював» розрушителя з казни міста в нагороду за організацію обливання брудом всіх і вся під час передвиборчої кампанії в газетці «Правдоруб». Галата отримує підряди регулярно:  підряд на 1 мільйон, 872 тисячі гривень за встановлення плитки «вишиванки» на площі, підряд на 5 млн. грн. за побудову сектору «А» 5-ї черги Свиштовского кладовища в Кременчуці. Під час розподілу обєктів майже завжди                  «забувається» система «Прозорро» та відбуваються маніпуляції з тендерами. З всього видно, що керівників всіх КП , Департаменту праці і соцзахисту населення та  підрядників, Малецький підшукує по особливим ознакам, в них має бути "рильце з пушком", вони повинні вміти завищувати вартість робіт і ділитись! Прикладом доказу «професійності» будівельника Галата є постанова Полтавського окружного адміністративного суду від 28.10.14 року по справі № 816/3163/14, в якій написано, що внаслідок завищення вартості виконаних робіт по об'єкту... обласному бюджету нанесені збитки на 243 993 грн!!! Прикладом "професійності" глави департаменту соцзахисту Полякова є два корупційних відмовних  по військовому ліцею.
В подальшому мер не раз доводив, що той хто з ним дружить, без роботи не залишиться.Тому  всі маніпуляції , завищені ціни на роботи та послуги, інше... на совісті мера та правоохоронних органів.

Фінансові інтереси нардепа Шаповалова - понад усе?

На сесії 23 грудня 2016 року під викрики «ганьба» було проголосовано незаконне та корупційне питання про виділення земельної ділянки під котедж по вул Флотській, 10, в інтересах фірми  Апілак оформленої на сестру нардепа Шаповалова, строком на 15 років, під 3% річних! Навіть порушене кримінальне провадження , за фактом незаконного будівництва в природоохоронній зоні Дніпра, перешкодою не стало! Громадськість, в тому числі і я, вказували на незаконність, вимагали зняти це питання з порядку денного, але марно! Пізніше в шахрайський спосіб,  протягли так звану «інвентарізацію» цієї ж ділянки. А потім мер «харканув» кременчужанам в обличчя: сплатив 100 тисяч грн. з міського бюджету за «інвентарізацію» Шаповалівської земельної ділянки! Точніше за спеціальну та злочинну схему яка відкрила шлях до зловживань всім правопорушникам – посадовцям!
Який ще потрібен доказ того, що до влади дірвались циніки, які прийшли «володарювати та розділяти»?
Час від часу вони закидають народові та правоохоронним органам чергову порцію шоку, яку я називаю «пробою на антибіотик». Якщо все всіма «ковтається», їх апетити зростають! Вони як хижаки та гієни прийшли до влади захищати та множити свій бізнес, для них єдина радість це гроші, їх єдина любов це гроші, їх єдина мета "розділяти та володарювати". В них «все схвачено і за все заплачено».

Правоохоронні органи, прокурор міста А. Скрипка керівник поліції О. Коцар, прошу Вас, прослідкуйте кому з Ваших заплачено! Дійте по Закону, зреагуйте , доведіть до суду хоч одну справу!

Про «бенкет під час чуми» та в яку суму обійшлись кременчужанам свята.

Без піару і дня! Прес-служба мерії активно висвітлює кожну дію і заяву Малецького. Вихваляє улюбленого мера і обласкана увагою «фіолетова» молодь ! Всі гуртом створюють гарну картинку яка впливає на уми читачів та глядачів: місто бачить як мер позує перед камерами з лопатою , сніг вигрібає, трактором керує, позує на веселих субботниках ! А ще Малецький та Шаповалов «лєнточки» перерізають, на святах танцюють, рекорди фіксують! 
Про кременчужан також не забувають: годують на святах солоденьким, вкидають в їх поштові скриньки "безкоштовні" газетки з рекламними одами "собі коханим" та іншим інформаційним мотлохом. 
Як і не було передвиборчих обіцянок! Так і не дійшло до "царків" що кременчужани віддали їм місто не для піару та втілення власних бізнеспроектів! Згадаємо останній осінній суботник : "під дощем  встигли мільйони в землю закопати і фіолетову фарбу тяп- ляп нанести а найголовніше, встигли випити і закусити". 
Інколи чую як люди кажуть: " мер, не "цар" бо з нами їв і пив! Чи не честь, що їв і пив, чи царі святим духом ситі?

Сумно, що не кожен присутній на святах задумався, що таке помпезне святкування, в тому числі дня міста, у той час коли на Сході України гинуть люди це «бенкет під час чуми»!!! Інколи від "фіолетових" чую виправдовування, що свята оплачує нардеп Шаповалов! Дозвольте пояснити: Шаповалов гуляє на «халяву»! Платимо ми з вами, з бюджету, замість теплових лічильників! Тому і захована інформація про реальні витрати на свята та гульки, під «семи замками». Наприклад , оприлюднені витрати святкування дня міста були не повні, нам показали лише витрати на святкування - 515 тис. 656 грн.( з яких – нагодувати вас  солоденьким - фестиваль солодощів – 495 тис. грн., привітання ветеранів – 26 тис. грн., мітинг і квіти - 20 тис. грн.) , а оплату артистам за концерти, в сумі аж 530 тисяч 002 грн замовчали! Тендер як завжди не проводили, пропетляли через приватного підприємця! 
В підсумку день міста нам обійшовся 1 мільйон 45 тис. 658 грн ! Ледь не забула, в програмі для молоді на день міста  також витрати - 1 мільйон 207 тисяч 500 грн, з них 20.000 тисяч на їжу!!! Чи не моральніше було б ці кошти виділити на реальні потреби міста чи родин які потребують допомоги? 
Невже такі помпезні свята з мільйонними витратами на часі? 

Як на мене, такі витрати є нічим іншим , як пограбуванням казни міста, зловживанням владою, з метою отримання неправомірної вигоди, а саме: піару мера та Шаповалова заради перемоги на майбутніх виборах!

Як ви думаєте, що важливіше, те що у Кременчуці зафіксовані рекорди, чи те, що ми опинились в числі 5 найвідсталіших міст України, побили «рекорди» по невстановленню теплових лічильників на будинки???

Шокована надзвичайно активною «явкою» кременчужан на свята! Не розумію чому деякі кременчужани «скакати» на святах «завжди готові», а постояти за свої законні права, прийти на сессію міськради , запитати в Малецького, не готові? Чому крім одних і тих же, небайдужих 2 - 3 х активістів та максимум 8- 10 ти депутатів міськради доля міста нікого не турбує?  З болем констатую: Малецький і нардеп Шаповалов все літо проскакали, як в тій байці: «попригунья стрекоза, лето красное пропела», під аплодисменти активних до свят, наших же рідних кременчужан.

Про те як закопуються гроші в землю.

Під прикриттям гарного слова озеленення міста в землю закопано, на мою думку, списано мільйони гривень. При цьому ціни дерев та квітів - списані в завищеній в рази кількості та ціні! 
Один з епізодів маніпуляцій: КП «Благоустрій Кременчука» обявляв тендер на закупку саженців, квітів на 560 тис грн. За накатаною схемою тендер виграв хто треба, а вже у лютому 2016 року КП «Благоустрій Кременчука» закупило 558 саджанців хвойних дерев, 1491 саджанець - листяних, а також декілька тисяч кущів. 28 березня виконком прийняв рішення про те, щоб напередодні суботника ( 23 квітня) виділити підприємствам, установам, організаціям та приватним особам більше ніж 2,5 тисяч садженців. Роздали і «кінці в воду»! Зазвичай схема роботи "фіолетової команди" на суботнику виглядає так: старшому по будинку напередодні суботника видають саджанці , фіолетову фарбу , гостинці, чай-печиво, «горячительного для согрева» учасників. Старший складає список активістів, передає їх в «штаб» та контролює їх вихід на субботник. В основному рослини виділяються з «штабу», де начальник - депутат і політтехнолог «фіолетової команди» О. Головач. Як ведеться облік не знаю, відомо що за наказом мера звітність за висаджені дерева та квіти мала подаватись у фотографіях через 2 місяці після висадки рослин. Скільки рослин « не прийнялось» можна лише здогадатись!
Ще один епізод махінацій: коли після вимог громади , нарешті 18 жовтня 2016 року , міськвиконком оприлюднив результати , раніше засекреченого тендера з закупівлі квітів, що вручались під час різних подій в 2016 році. Стало відомо, що сума таємних витрат складає 79 тисяч 900 гривень. На них було закуплено оптом- 2282 штуки гвоздик. Розділіть 79.900 тис. грн. на 2282, виходить 35 грн! В підсумку одна закуплена гвоздика обійшлася казні міста в 3 рази дорожче ніж в квіткових магазинах. Хто поклав різницю в кишеню зобовязані шукати «сліпі і глухі» правоохоронні органи!

Навіщо кожному парку по директору, інженеру та бухгалтеру?

Під час сессії міськради 2 лютого 2016 року, всупереч здоровому глузду, було затверджене питання про створення чергового комунального підприємства з назвою «Парк Миру». Громада пропонувала створити одне комунальне підприємство, в якому було б декілька підрозділів, як цехів, які так само будуть опікуватись доглядом за парками. Як приклад , притомні депутати та громада наводили «гіркий досвід» КП «Парк Придніпровський» який є збитковим і «живе» в кредит! Особисто я "Придніпровський" в приклад не наводила,  не вірю в його збитковість! Бо вивчала які суми там «гуляють». Хіба безкоштовно розміщуються заїзджі дорогі атракціони та лунопарки?! Не дарма в часи мерства О.Бабаєва саме в "Придніпровському парку" Малецький мав бізнес! 
Не звик міський голова дослухатись до  громади, «відсік» пропозицію створити єдине комунальне підприємство, яке об'єднало б усі парки міста і дало б реальну можливість зекономити на зарплатах керівників та адмінвитратах.
Всупереч здоровому глузду було проголосоване рішення про створення «Парку Миру» з окремим штатом! Ціна утримання цього парку та 18 працівників - 5 мільйонів( 1 млн. грн. на рік). 
Через декілька місяців меру стало мало нових КП -парків! Надумав створити ще два! Сказано-зроблено! На черговій сесії міськради 30 серпня 2016 року було гаряче. 
Малецький слова не давав ! Охрипла...доводила, що не можна так господарювати! Місто не "потягне" таку кількість збиткових КП- парків, навіщо «кожному парку по директору», навіщо створювати окремі адміністрації для цих парків, доводили Малецькому громадські діячі та деякі депутати. Марно! Всі 4 питання «про створення КП «Парк Крюківський» та КП " Міський Сад" та затвердження програм на їх утримання, з штатом на кожен парк окремо 17 і 18 чоловік, фінансуванням по 5 мільйонів 320 тисяч на кожен парк, загалом 10 мільйонів 640 тисяч, були проголосовані.
Маю великі сумніви в правдивості кошторису на утримання цих парків, який написаний як під копірку! З всього видно , що мільйони з казни йдуть направо і наліво! 
За останні 4 місяці 2016 року, на утримання цих двох парків пішло 1 мільйон грн! Чи були проведені роботи в парках у вересні, жовтні, листопаді, грудні 2016 року судити вам , шановні кременчужани та правоохоронним органам ! На мою думку, папір «стерпів» дуже багато!

Валютний кредит 8 мілліонів ЄВРО - чергова кабала для кременчужан.

Кому невідомо, повідомляю: мер поклав на плечі кременчужан важкий тягар - валютний кредит 8 мільйонів ЄВРО строком до 2028 року. Заплановано закупити тролейбуси для зєднання міста з лівим берегом Дніпра. Як можна було до такого додуматись, наш міст давно в списку аварійних та небезпечних об'єктів України?! Навіть школяр розуміє що через кременчуцький міст і на маленькому авто їхати небезпечно, не кажучи вже про тролейбус! Невже мер взяв валютний кредит, бо знає, за роки його "царювання" кредит гасити не треба,бо відстрочка на 2 роки? В перерахунку на гривню та кількість населення міста, на кожного кременчужанина за цим кредитом припадає боргу понад 1000 грн. з урахуванням малих і старих. Це кабала, « кредитів набрались - в рабство продались»! Сама мала борги по валютному кредиту, знаю що це таке.

У Кременчуці найдорожчі світлофори в Україні?

На сесії міської ради, 25 жовтня 2016 року депутати внесли шокуючі зміни до міської «Програми підвищення безпеки дорожнього руху в місті Кременчуці , яка була затверджена ще у лютому минулого року, щодо «перерозподілу коштів на різні заходи та додаткове фінансування нових». Загальна вартість програми зросла більше ніж на 1 мільйон, з 2 млн. 160 тис. грн. до 3 млн. 256 тис. грн. Маючи гіркий досвід від дослідження витрат по інших програмах, опасаюсь що і тут підводного «каміння» більше ніж достатньо, у всякому разі , я не вірю, що на ремонт всього двох світлофорів у Кременчуці, реально могло бути витрачено мільйон грн! Чекаю відповіді від прокуратури на мою раніше подану заяву !

Про те як «наварили на планшетах» та казково дорогому фотоапараті. 
Незважаючи на протести притомних депутатів, громадських діячів та журналістів, на квітневій сессії міськради було вирішено питання про придбання райадміністраціям 25 планшетів на загальну суму 420 тис. гривень. Після того було проведене фахове розслідування журналістів газети «Програма Плюс, які виконали роботу за ввесь слідчий відділ поліції! Стало відомо, що не все так добре у «нашому царстві», що ця техніка була закуплена на 37 тисяч гривень дорожче ніж загальноринкові ціни. Хто получив відкат за придбані планшети та ноутбуки для райадміністрацій офіційно не встановлено. Поліція та прокуратура на інформацію не зреагували. Аналогічно - розслідування маніпуляцій під час придбання мерією дорогущого фотоапатату вартістю 80 тис. гривень, яка приховувалась. З накладної видно що ціна купленого фотоапарату 43 тис. грн. Чи витрачена решта коштів на нужди фотографів , це вже справа правоохоронних органів.

Трішки порівняння, на ваш розсуд! 
Скажете всюди таке... Не погоджуюсь! По доброму завидую багатьом містам України, де мери думають про людей! Недавно прочитала річний звіт міського голови одного з українських міст (Мукачево) і виявила що там лікування безкоштовне! 
Молодий мер цього міста, вклав бюджетні кошти в здоровя населення, зробив безкоштовною медицину!
В цьому місті всім стаціонарним хворим та онкохворим гарантовано :
1. Хворим на рак, хіміотерапію та симптоматичне лікування за рахунок місцевого бюджету.
2. Усім хворі на стаціонарному лікуванні ( пільговики на амбулаторному лікуванні) повністю забезпечені медикаментами , перевязувальним матеріалом та медичними виробами (ліками) за рахунок місцевого бюджету! 
3. Витрати на медикаменти в цьому місті на одне ліжко-місце складають 114 грн. В Кременчуці не більше 30
4. Створені муніципальні аптеки з дешевими ліками, а в нас ні. 
-Не знайшла я вкладення мілліонів в фейкові програми, як у нас... 
Не знайшла створених збиткових комунальних підприємств...
Немає цього міста і в переліку міст «ізгоїв» по сплаті за тепло... 
Набагато кращі  показники могли б  бути у Кременчуці, бюджет якого в рази більший, якби міська влада працювала на кременчужан , а не на показуху, якби не витрачала мільйони на фінансування піару для «себе коханих». 
Точно знаю , що нардеп Мукачева не «позіхає» в парламенті, як наш Шаповалов, за що має підтримку від виборців більше 60 відсотків, не те що наші «царі» ледь 19%

Люди в нас наївні та добрі . Засипали ямку , зремонтували одну з центральних доріг, і кажуть: «який гарний мер», зробив дорогу! 
Дорога не заслуга мера, а його обовязок! Ви найняли Малецького на роботу, ви його роботодавці, він зобовязаний працювати на вас , на місто. Не хоче, нехай подає у відставку. 
На жаль, Кременчуком керує команда «Остапів Бендерів» на чолі з хитрими політтехнологами, які повчають мера які казочки на ніч нам розповідати! Констатуючи викладені факти , з усією відповідальністю заявляю: "70 % дій міського голови за 2016 рік , були не в інтересах міста та кременчужан". За таку роботу , якби я мала на це повноваження, замість каденції на другий рік, пан Малецький і договороздатні депутати були б притягнуті до кримінальної відповідальності. Прокурор  міста Кременчука Анатолий Скрипка,  начальник поліції Александр Коцар , прошу Вас  вважати цю статтю  моєю офіційною заявою про злочин.

Замість епілога: ШОК!  Малецький та його 8  заступників, як наче нічого не було, на  передноворічну сесію виносять проект рішення , призначають собі  щомісячні преміальні  надбавки до 180 відсотків. За високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи!

Чому апетити молодої команди зростають з кожним днем?
По перше безконтрольність. Ні громада ні поліція на їхню "пробу" реакції не дали!

На мою думку, дірвавшись до влади безсовісні ділки-політики спочатку «відбивають» витрати на свою поперендню виборчу кампанію, а потім «гребуть» для фінансування слідуючих виборів... 
Куди ж насправді «втюхуються» розпихані по кишенях , бюджетні мільйони ? На мою думку , розклад приблизно такий: 
Перша, основна неписана "стаття" витрат називається власна кишеня. 
Друга - «фіолетова сєтка». Це фінансування спеціальної «сітки» платних виборців. Через любов авторів злочинного угрупування "підкупу голосів", до фіолетового кольору, створене ними злочинне угрупування яке продає голоси на виборах прозвали «фіолетовою сіткою». 
Під час виборів 2015 чимала кількість кременчужан повелась на гроші і були задіяні в цій відмінно організованій сітці платних виборців! 
Ролі в цій сітці чітко розподілені як в підпільній секті. За окрему і шедру зарплату старші будинку, сотники, десятники ланцюжком доходять до кожного підїзду та квартири, вишукують людей які готові продати свій голос. На жаль, горе виборців які за 200 грн готові голосувати за кого скажуть, не мало. Для того хто прийшов до влади через скупку голосів, одна каденція міського голови , збиткова. 
А хіба Малецький чи Шаповалов , БОЖА кара Кременчука виграли вибори чесно? .

Третя прихована "стаття" витрат, це іхні «рупори» – "безкоштовні" газети за наші кошти. Памятаєте скільки помиїв було вилито на голови опонентів та читачів з Автографу чи з «спеченого» під вибори «Правдорубу» з якого «віщав» «пацріот» Савченко, поливаючи брудом та наклепами опонентів? Випуск та розповсюдження таких газеток коштує чимало! 
Четверта "стаття" витрат, це фейкові кандидати в депутати, які «трудяться» на лекторальному полі начебто демократичних сил, а насправді , ллють бруд на всіх і вся. Чого вартий бруд лише одного продажного "Патріота" «Правдоруба»! Саме за такі  «заслуги» під час виборів , лже «пацріоти-правдорубовці» пасуться з казни міста, отримують підряди, свідченням чому є «подарунки» для фірми Галати. 
Ось така схема. Ми маємо знати як це відбувається, тоді легче буде не попастись на їх же «гачок»! 
Громада зможе як захоче, контролювати владу ! 
Зверніть увагу як Банкова так і кременчуцька влада у власному самопіарі впадають в маразм, як олігархи зуміли «приватизувати» народний протест! Україна поступово перетворилась в країну кріпаків , де дерибан і марнотратство державних грошей стали нормою. 
Якби ви як члени територіальної громади , основного суб’єкта місцевого самоврядування не тільки знали про свої права, а й бажали контролювати виконання «слугами народу» своїх обовязків, ми б жили інакше! Не можна бути байдужими до того , як транжиряться бюджетні кошти тими, кому ми довірили розпоряджатись нашим багатством! 
В звязку з цим, звертаюсь до вас шановні кременчужани: пробудіться до активного самоврядування, до контролю сесійних рішень, до практичної реалізації ваших законних прав! Териториальна громада має надзвичайно велику правову силу, майже всі питання, багато питань , які не врегульовані Законодавством України, може вирішити місцева громада. Лише тоді, коли кожен з вас буде тримати Статут Територіальної громади м. Кременчука під рукою як настільну книгу, ми зможемо контролювати наших чи то обранців, чи то самозванців.

Коротко про силу територіальної громади

27 вересня 2016 року з великими «потугами» був прийнятий Статут територіальної громади м.Кременчука в новій редакції. Лише після напору патріотів- журналістів та громади, були внесені і затверджені позитивні зміни до Статуту, в інтересах кременчужан. Наведу одну статтю з цього Статуту: 
В статті 4.2. написано: Систему місцевого самоврядування в місті складають:
- територіальна громада міста;
- а потім...... 
міська рада;
- міський голова;і так далі... 
Знайте,  ми можемо і маємо право протистояти, відміняти, не погоджувати корупційні питання, які виносяться та приймаються на кожній сессії міської ради! Але для цього вам потрібно направляти хоч одного  представника від вашого будинку на сесію міськради. А що робити коли щонайменше  30  чиїхось  обранців-депутатів про вас забули?  
На превеликий жаль не памятаю часів, коли б мала бажання похвалити владу. В основному - критикую владу за корупцію, обмеженість, непрофесіоналізм і низьку управлінську здатність. Але розумію, що критикувати владу мало! Ми маємо чітко розуміти що набір олігархів , випадкових людей у високих кріслах - це далеко не вся вся Україна! Владу треба не тільки критикувати. Владу треба- контролювати і контролювати! Голосувати - не серцем а розумом, дізнаватись хто є хто, висувати кандидатами в депутати перевірених грамотних, чесних і сміливих людей , обирати серед числа ваших знайомих, сусідів, журналістів чи громадських діячів кого ви знаєте, кому ви довіряєте. На жаль, в кременчуцькій міськраді принципових депутатів можна порахувати на пальцях, треба нарешті їх впізнавати! Також треба знати в лице депутатів -пристосуванців, які голосують на шкоду громаді. З свого боку я роблю все можливе в межах своїх повноважень. Мої «інформаційні бої» проти корупційної влади як України так і Кременчука проти нераціонального використання та «прихватизації» коштів місцевого бюджету є, були і будуть. Навіть якщо вони посміють звинуватити мене у тому що я «москаль», витримаю. Бо знаю: людину можна знищити фізично, але не можна перемогти. Висловлюю надію що мій єдиний девіз життя: «краше бути останнім серед вовків, ніж першим серед шакалів», надихне і вас на  контроль влади, на мирну боротьбу проти корупції на сессіях міськради. Я не закінчую цю статтю традиційними словами прийнятими у післямайданній Україні, це популізм.... Переможемо корупцію і тоді скажемо: Слава Україні, слава Нації. Поки, що я не бачу підстав для слави ні Україні, ні Нації...

P.S. Через мою опозиційну позицію, через  оскарження корупційних дій місцевої влади до НАБУ, прокуратури, Малецький відмовив ПОГО «Право на Захист» яку я очолюю  в оренді 1 кімнати за одну гривню !!! Орендувати за комерційними тарифами – коштів не маю. Але якщо Ви шановні кременчужани, побажаєте зустрітись для обговорення питання порятунку міста, завжди знайду приміщення для зустрічі з Вами. Ми маємо, ми зобовязані сформувати потужний громадський «каркас», який буде дієво контролювати владу. Мій телефон: 0971492055

З повагою до Вас, член територіальної громади м.Кременчука, правозахисник Ніна Дашко.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Иван 16.12.2016 00:50

Ой вэй...такая,блин,красивая женщина в политику пошла....Ну да....каждому свое...Вот так вот и получается НЕ ХВАЛА БОГАМ....