Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Як перейменовуватимемо вулиці Кременчука?

Валентина Стоюшко 13 червня 2015 Iсторiя 2023 0

В нашому коханому місті почалася передвиборча гонка, і деякі не надто розумні представники однієї відомої організації чомусь вирішили, що кращий піар - це піар на темі декомунізації. Так перейменовувати вулиці потрібно, але ж не в вулицю " Чорних клобуків", які начебто жили на території міста Кременчука ( за словами одного з авторів " геніального" проекту), хоча в той час, коли жили клобуки - Кременчука не існувало. Ба більше, клобуки населяли Київську Русь в 11-12 ст., в Кременчук був заснований в 1471 році, тобто в 15 ст. Щось чи глибоко копнули, чи вирішили продемонструвати ерудицію... Якщо називати вулиці іменами заселявших наші землі народів, то сміло можна називати і вулицю ім. Скіфів, і Таврійців. Також на нашій землі жили і мамонти, і птеродактілі. Їхніми іменами також можна назвати парочку вулиць. 

На жаль, це не найбільш шокуючі пропозиції. Ще пропонують вшанувати Грюнвальдську битву. Тепер питання: яке відношення має ця битва до Кременчука? Чи взагалі до України? Це взагалі територія сучасної Польщі! Більше подвигів пращурів не змогли згадати? Чи хоча б козаків.

Та і пропозиція назвати вулицю ім. Чорного Ворона - літературного персонажу якась дика! А чого не Назара Стодолі чи Солохи? Якась дискримінація літературних персонажів. А вулиця ім. Ордену черниць, що відомий в Західній Україні, а тут про нього ніхто не чув? З таким успіхом можна називати вулиці і провулки усіма відомими і не дуже орденами та святими. А що, свята є, а значить і вулиці можна. Наприклад, вулиця ім. Петра і Павла чи вул. Вознесіння. Звучить, чи не так?

Це не жарти! Це реалії хворобливої фантазії деяких елементів нашого суспільства. Залишається лише надія, що такі "специфічні" пропозиції залишаться на папері, і ми будемо самі сміятися, а не смішити всю Україну.

Хлопці, якщо ви такі націоналісти, то чого пропонуєте нам якихось чужих героїв та персонажів. Чого варті наші "кіборги"!!!! От вони гідні вшанування, а не якісь ордени та чужі битви! Свої маємо!

Не хочу нікого образити, але в мене виникає питання: що ви курите?"

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись