Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Як же хочеться до влади....

І на політичну арену виходить партія "Укроп"!!! Так же хочеться до "годівниці". А що ми знаємо про цю партію? По-перше, ця партія створена людьми Коломойського, а саме славнозвісним Корбаном. По-друге, місцевий осередок складається з працівників НПЗ. І, як це не дивно б звучало, Максим Левчук теж має стосунок до цієї партії. Чи працівник заводу ( певно, позаштатний), а може прихильник Коломойського невідомо, але бажання любим способом "пролізти" до влади очевидне. Ця людина, де б не з`являлася, залишає після себе "мокрий" слід ( як равлик). А слід цей - тісна дружба і співробітництво з паном Головачем ( головний політтехнолог нашого міста), та темне минуле із звинуваченням у організації конвертаційного центру. Розповідати весь політичний шлях Левчука аж нецікаво - сказано-пересказано, але із свіжого, так це розкрадання майна полку "Азов". Майно забрали і відпустили з "миром", хоча і з "Правого сектору" потурили.  А історію з викраденням так взагалі смішно згадувати. Хто хоче закрити людині рот, той закриє різними способами, а не спровокує на лемент в ЗМІ. Я хоч і не експерт, але розумію, що якщо Харченко, Михайленко і Климчук ( це їх Левчук звинуватив у викраденні) досі на волі і проти них не висунуто ніяких звинувачень, то і міліція не вбачає ніякого злочину. Виходить суцільна симуляція! Піарився напевно! Я розумію, що чорний піар- це теж піар, але не в цьому випадку.

А зовсім недавно пан Левчук виявив бажання поповнити ряди "Самопомочі", але там же не сліпі люди. І не взяли! Отже, в "Укроп" взяли. Зможе зі свого камуфляжу зняти шеврон "Азову" та почепити "Укропа", хоча міг би і віддати свою форму на передову- там необхідніше. Чи щоб не так "тикали в межи очі" паном Головачем можна піти в "Народний Фронт". Там виключно люди Головача. Чи Головачу змінити свою "шестірку", щоб не "палитися".

Тільки після всього цього виникає питання: а про людей хтось думає? Чи вони вважають нас сліпими, глухими, біомассою якоюсь?! Для чого відбуваються вибори? Щоб ми з вами виявили свою волю і обрали гідних представників народу для розпорядження і правильного використання ресурсів нашого міста, а не чергових "паньків". Так ми зараз бачимо не гідних представників, а Остапів Бендерів 21 століття. 

Зараз люди змінилися, і вже не допустять реваншу тих "к...в", що грабують наше місто; що не виділяють землі для учасників АТО; що гроші для потреб армії виділяють тільки через тиск волонтерів; що собі забирають кращі земельні ділянки; що не доплачують податки і так далі. Претензій до них купа.

І по-третє, не завжди нова назва гарантує нові обличчя, а нові обличчя - порядність. Будьте помірковані, та ретельно обирайте кого підтримувати. Адже тільки від нас залежить наше майбутьнє. Слава Україні!

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись