Новини з 1996 року

Вшанування пам`яті героїв Небесної Сотні

Валентина Стоюшко 29 червня 2015 Iсторiя 1824 0

Нарешті в Кременчуці вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні!

Ми б мали бути раді, що через майже півтора роки ми увіковічнили цих бірців з режимом яника, проте цілковитої радості не виходить, бо сама так названа "пам`ять" має вигляд дошки пошани біля сільського клубу. Зрозуміло, що десятиліття ця дошка ( вибачте, але по-іншому просто її не назвеш) не протримається, і наші потомки її наврядчи побачуть та і зараз дивитись на це соромно. Невже сльози матерей та кров синів достойні лише на ЦЕ? 

Трагедія на Майдані торкнулася багатьох, навіть самих скептиків, але, здається, наших можновладців вона не "пробила". Зі сторони виходить, що нам "тикнули" цей  пам`ятний знак, щоб не нагадували їм про це. А на що воно схоже не подумали. Понад дорогою два шматки заліза! Це не вшанування  пам`яті - це спаплюження  пам`яті, знущання над гідністю! 

Та і саме місце викликає питання. В одному сквері розташовані два  пам`ятника, один  пам`ятний знак і скультурна композиція, а сам сквер названий іменем скультурної композиції! Хоча було б логічно назвати цей сквер "сквером Слави"! Чи подвиги Героїв Другої Світової Війни, борців проти сталінського режиму та борці проти режиму яника зробили менше ніж той, чим іменем названий сквер? Це несправедливо! Саме цей сквер має носити назву, що увіковічнує  пам`ять загиблих героїв, а інший якийсь сквер чи парк хай носить назву в честь скульптурної композиції. Раз наші можновладці не зуміли нічого більше ніж цей недолугий знак, і ми маємо тепер  приходити і вшановувати героїв там, то хоча б сквер не повинен нам нагадувати кондитерську фабрику в московській області.

Сквер Слави!

Слава Україні!

Героям Слава! 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись