Новини з 1996 року

Що принесе нам 15 листопада?

Валентина Стоюшко 05 листопад 2015 Полiтика 2239 1

Ще на початку 2014 року нам здавалося, що ми на порозі великих змін та кращого життя нашої країни. Але минуло більше півтора року і маємо найгіршу ситуацію в Україні за весь період Незалежності. Чи за це стояв Майдан?! Чи за це помирають солдати на сході країни?! Думаю, що ні! Ми завжди спостерігаємо, адже це природа людська, справжніх воїнів небагато. Мало хто має волю покинути своє комфортне життя та піти на війну чи вдатися до боротьби із режимом влади.

Так сталося історично, що кожна наступна влада гірша попередньої, а кожні вибори брудніші і брудніші. Але нам не залишається нічого іншого, як приймати все таким яким воно є. Так вибирати в другому турі виборів очільника міста ні з кого, але ми ж маємо когось вибрати..... Маячня! Ми повинні обирати краще життя для себе та своїх дітей, а не змінювати одного віце-мера на другого такого ж віце-мера. Що вони зробили? Підтримували ідеали Майдану? Чи з перших днів військової агресії організували доставку допомогу? Та ні! Про що ви! Жоден із цих кандидатів не показав себе під час Революції Гідності, а натягли вишиванку набагато пізніше, та і тільки перед камерами та журналістами.  Начебто допомагали армії, начебто нагородили волонтерів. І нічого, що ці "волонтери" замішені в скандалах із розкраданням допомоги - вони ж допомогли! І купували необхідне для бійців, і нічого, що за завищеними цінами, але ж допомогли! А Малецький був навіть головою робочої групи по роботі із волонтерами, і нічого, що волонтерам до сих пір не відшкодували витрачені кошти на ремонт техніки. Головне перед журналістами зробити заяву: " Ми допомагаємо!" Тільки питання: КОМУ? Про таких говорять "вишиватники". Любов до своєї країни - це не лише вишиванка та показові паради чи суботники. Назад в СРСР чи що? За парадами та суботниками ховали тотальний дефіцит, безкоштовну робочу силу ( дитячу в тому числі), відсутність індивідуальності та свободи слова, а саме головне - це абсолютна ізоляція від всього світу! Так, шановні кременчужани, що нас так підкупляє? Перспектива перетворити Кременчук в фіолетове місто, чи виявимо підтримку нашому Президенту, та віддамо свої голоси за Калашника. І цим самим підтримаємо політичні репресії проти патріотів України. Багатьом не подобається Мосійчук чи Корбан, але подумайте, якщо арештували їх, то чи не прийдуть за вами? А підставою буде служити негативний коментар в соцмережах. Порошенко здобув владу на крові Небесної Сотні, тому так просто не віддасть її. Подумайте над цим, чи не обираєте ви майбутнього "князька Кременчука". 

Так з кого вибирати? Нікого не вибирати! Не можна вважати легітимними вибори, явка яких складає менше 51%! А то виходить, що 35-40% кременчужан вирішують долю всього міста, а інші де? Чому всім байдуже?! Відмовка, що все вирішене та куплене не конає. при явці хоча б 70% важче підробити результати виборів, ніж при явці 35%, та і більш зрозуміла буде думка громадськості. А що зараз? У Малецького - 15%, у Калашника приблизно стільки ж, так що ми чекаємо? У них обидвох рейтинг навіть в сумі не дорівнює 50%! 

Яка моя пропозиція? Обов`язково йти на вибори. Голосувати виключно здоровим глуздом. З цих двох кандидатів немає кого обирати, тому голосуйте за свого кандидата, чи когось іншого)))))

Просто не допустіть того, щоб вашим голосом скористалися, а потім і скористалися всіма нами.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ivan 16.11.2015 23:51

Так з кого вибирати? Нікого не вибирати! Не можна вважати легітимними вибори, явка яких складає менше 51%! А то виходить, що 35-40% кременчужан вирішують долю всього міста, а інші де? Чому всім байдуже?! Відмовка, що все вирішене та куплене не конає. при явці хоча б 70% важче підробити результати виборів, ніж при явці 35%, та і більш зрозуміла буде думка громадськості. А що зараз? У Малецького - 15%, у Калашника приблизно стільки ж, так що ми чекаємо? У них обидвох рейтинг навіть в сумі не дорівнює 50%! Яка моя пропозиція? Обов`язково йти на вибори. Голосувати виключно здоровим глуздом. З цих двох кандидатів немає кого обирати, тому голосуйте за свого кандидата, чи когось іншого))))) Ну и толку?Ну проголосовал бы я против всех,или взял бы бумажку себе на память?Ничего не изменится... А в то же время есть простая возможность решить все проблемы-просто вооружить ВЕСЬ народ.Вы скажете-разгул преступности?Да,поначалу.Но потом все дураки вымрут естественным путем.Ибо не всякий преступник решится применять огнестрел при условии ответного применения.И решится ли судья,прокурор,или другой кто либо принять заведомо несправедливое решение при условии,что обиженный гражданин может применить ну ОЧЕНЬ веский довод своей правоты?Да,согласен,в начале будет наломано не мало дров...Но в дальнейшем,каждый ответственный товарищ не трижды,а во много раз больше подумает,перед тем,как принять решение.И вот тогда не будет тратиться уйма народных денег на выборы,ибо должности эти будут не синекурой и кормушкой,а наказанием,как принудработы.Вот где-то так...