Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Сантехника викликали? Або ж як у Кременчуці на грошах пропонуються послуги ДОНЕЦЬКОГО сантехника

Влад Гладкий 01 лютого 2017 Життя 6150 0

Таке явище було недуже складно не замітити. По-перше, мені чомусь повернули цю гривню у тролейбусі, потім не прийняли у магазині. А я й не туди! Дивлюся, а там пропонується сантехник.

Ну добре, можливо таким способом, якась людина вирішила поширити номер у Кременчуці. Все було б добре, але ж ні. На купюрі в 1 гривню, є також місто, я так розумію цього сантехника – це ДОНЕЦЬК.

Я одразу почав дзвонити на цей номер, аби упевнитися у реальності сантехника та чи правда що з Донецька. Мені відповіла жінка, дуже не приємна. Потім нібито почала казати, що “Та не,это не мой номер. Наверное муж что то натворил. Не знаю, не звоните сюда больше.”.  – це були останні слова. Більше цей номер не відповідав, та не був дійсним.

Хочеться просто попередити громадян! Я розумію, що тільки 1 грн, ну так сказати – це не є великими грошима, але ж все таки є осад на душі, так й не приємний. А якщо така інформація буде на купюрі у номіналом 50,100,200 чи 500 грн? Тоді що робити? На це питання можна відповісти, а саме тим, що потрібно перевіряти усі гроші, які вам видали чи рештою, чи зарплатня!

 Останні 2 цифри номеру були замальовані навмисно.

Будьте обережними!

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись