Новини з 1996 року

Невирішена алкогольна проблема

Дмитро Мудрий 01 квітня 2017 Пригоди 1770 0

Нікому не потрібно розповідати про шкідливість алкоголю - це всі добре знають! Немає жодного органу на який не вчиняв би свою згубну дію алкоголь. 

Алкоголізм в Україні – проблема не нова та є наслідком соціальної та економічної політики держави. Виробників алкоголю та українських чиновників цікавить тільки особистісне збагачення, а державні структури в тому їм допомагають, адже більшість чиновників України представляють інтереси цих бізнесових груп. А тому можна і потрібно продавати право травити і робити що заманеться у відношенні до населення.

Старше покоління не уявляє життя без алкоголю, що і передало своїм дітям. Хто з вас наприклад хотів би провести весілля без алкоголю? З сучасною пропагандою алкоголю з усіх боків ми бачимо молодь, яка перш за все мріє на вихідних «піти у відрив».

Чого тільки варта до прикладу реклама горілки «Козацька Рада»! «Будь козаком!» - складається враження, що для того, щоб бути козаком, потрібно добряче «накатити».

Нещодавно міський голова Кременчука, Малецький Віталій Олексійович, оглянув ситуацію на «Аврорі» з так званими «наливайками» і був дуже «здивований» ситуацією.

«Навести порядки, чтобы не стыдно было людям в глаза смотреть» - сказав Віталій Олексійович.

Цікавість у міського голови виникла після активної уваги громадськості впродовж року до «наливайок» та продажу сурогатного алкоголю, продажу алкоголю без ліцензії із порушеннями санітарних вимог. Нарешті Віталій Олексійович звернув свою увагу на цю проблему.

Нагадуємо, що в Кременчуці мали місце смертельні отруєння сурогатним алкоголем, але навіть після проведених антиалкогольних рейдів активістами Цивільного корпусу "АЗОВ" (нині - Національний Корпус), як правило, наливайки без проблем знову починали працювати.

Фактично ми можемо бачити, що мер міста нездатний боротися з наливайками, але займається фарисейством. Можливо, мер хотів би звернути увагу на незаконні гральні заклади та наркоточки, зайнятися культивуванням здорового способу життя: знищенням шкідливих звичок серед молоді, створенням спортивних клубів, наукових гуртків та інше?

Наливайки – це наслідок повного ігнорування та відсутності контролю з боку владних структур, величезної по своїм об’ємам корупції у цій сфері.

Влада сьогодення не хоче боротись з цією проблемою, але з нею може боротись громадськість.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись