Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Коли почне танути сніг, то за ним почне танути й дорога» Скарги водіїв та простих перехожих на ями на «Пивзаводьскому мосту»

Влад Гладкий 31 січня 2017 Життя 1846 1

Напевно, що тема дорожніх ям, буде актуальна ще довгий час у нашому місті. Знову хочу звернути увагу на стан вже «майже нової» дороги на «Пивзаводьскому мосту». Ні, ну “виглядає дуже навіть гарно, подобається, як працюють комунальні служби”.

Саме так, я цю всю «красу» вписав у лапки, щоб передати весь іронічний сенс цієї ситуації.

По-перше, хочу сказати декілька слів про працівників, а саме про працівників комунальної служби міста. Стоїть машина, на причіпу якого, стоїть авто, у якому «варять» смолу. Ну так, я розумію, що воно брудне так, з цим я згоден. Але ж у яких правилах, зазначалося, що поряд із такою небезпечною, легкозаймистою речовиною можна ПАЛИТИ??? Я бачив все, але такого я не бачив. Стоять 3 дорослих чоловіка, та курять сигарети. Хіба їм не зрозуміло, що це небезпечно? Напевно, що вони навіть не читали правил безпеки.

По-друге, кажучи про сам стан роботи. Саме з такими «перекурчиками» робота стоїть, а водії інших автомобілів, повинні чекати своєї черги, щоб поїхати!

Як зазначалося раніше, то узимку, тільки обіцялося зробити ремонт цього місту ОТ і ДО. Але як бачимо картину, то на самому кругу, де легендарний танк, то там зробили, але теж, аби було. Тим літом, була мова, що зроблять тільки косметичний ремонт. Десь заложать, десь підложать, а десь підкрасять.

Вони так і зробили: яму – заложили якоюсь бруківкою, під відбійник поклали здоровенний кусок старого асфальту (з дороги його дуже не видно), та трохи підкрасили самі відбійники та трохи забору. ВСЕ, це все що вони мали на увазі КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ!

А зараз, на дворі вже січень 2017 року, як пів місяця сніг почав танути, то потім у цих ямах просто замерзла вода, а так навіть краще було. Що ж буде на далі? Почне все танути, то почне танути й дорога, асфальт той буде танути?

Запитавши у звичайних людей, які проходили повз як раз у той час, коли саме «КАТП» «працювало», то я дізнався їхні думки, трохи грубі звичайно, але по ділу!
“ Чесно кажучи, вже задовбав цей гуркіт тут, та сморід від смоли, чи що воно там у них. Вже скільки часу пройшло, а вони все не можуть зробити. Соромно повинно їм бути”. – розповіла жінка, яка проживає поряд, та яка бачить це майже кожен день.

“Почему другие водители из за них должны страдать? Муж очень часто жалуется на то, что приходится долго стоять на вверху, ну как в город ехать. Они понаставят своих знаков тех, а толку НОЛЬ! ”. – ім’я жінки називати не будемо, але тут зрозуміло, що вона не задоволена!

“Мені то що до них? Працюють та нехай працюють собі. Я вже пенсіонер, тому не хочу навіть звертати на такі дрібниці, та й я не їжджу на авто. Мені краще посидіти з внуком, ніж ото критикувати працю людей, якою вона б не була!”. – спокійно поділився з нами Володимир Олександрович.

Думку людей, ми всі побачили, але як же я міг, не залишити без уваги водіїв маршруток, та навіть кондуктора тролейбусу.

“Честно говоря, то мне лучше что бы были у меня пассажиры! А какие там дороги, какое их состояние меня абсолютно не волнует!”. – на відріз сказав один із водіїв маршрутного таксі.

“У мене за день стільки пасажирів, що я навіть не дивлюся в те вікно. Мені важливіше, щоб всі були обілеченні. Щоб в мене потім не було проблем. Я то знаю що ведуться роботи, але мені не до них”. – повідала нам кондукторка тролейбусу.

Ось так, для перевізників є важливішим фактором гроші, тут їх можна зрозуміти. Але все ж таки, факт є фактом. А саме не вчасне, та погане відношення до своєї праці. Так сказати халатність працівників КАТП!

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Иван 16.02.2017 22:46

" на самому кругу, де легендарний танк, то там зробили"Ув.Влад!Это НЕ ТАНК!!! ЭТО САУ (самоходная артиллерийская установка).Учите матчасть)))