Новини з 1996 року

Хто тримає нас за дурнів?!

Валентина Стоюшко 07 вересня 2015 Полiтика 2928 5

Вибори- це завжди пора красномовних обіцянок та заманливих пропозицій щодо покращення нашого з вами життя. Проте чи доходить справа до виконання обіцянок- ми бачимо далеко не перший рік. Заяви кандидатів частіше всього просто фантастичні, такі як індексація зарплат, виплат, пенсій, що нам обіцяє "Свобода". Вибачте, але як Ви в Кременчуці це зробите?! В обхід прем`єра та парламенту?! Це смішно! Ви тримаєте нас за дурнів!

Не менш приваблива обіцяночка зробити Кременчук найкращим містом від пана Малецького. Тепер питання: "ЯК?". Ніяких пропозицій, чистий популізм. А поглянучи навколо себе, ми бачимо, що наша окраса- Крюківський міст аварійний. Та не просто аварійний, а потребує термінового капітального ремонту. дороги- латка на латці, водостоки забиті так, що під час дощу центр міста плаває, вода з кранів жахливої якості та величезна кількість проблем. Так яким чином, ви, панове- хороші, збираєтеся зробити Кременчук найкращим містом? Головне - це наобіцяти.

Ще тримає нас за дурнів "фіолетовий" король - пан перший віце-мер. Він зараз при владі, і має змогу зробити багато гарного та корисного для міста, проте не робить. Немає бажання, мабуть. А на бігбордах пишається містом. Чим? Всим тим, що описано в попередньому абзаці. Чи не своїми здобутками. А чого не пишається закритими школами та ліквідованими соціальними аптеками. При чому тут аптеки я скажу. Цей соціальний проект дуже не вигідний бізнесу пана віце-мера. ось і вся історія.

Та взагалі, цей фіолетовий фан-клуб пташки " Поруч з дятлом" з самого початку були "регіоналовськими" від мозку до кісток, а зараз "героїчно" боряться з цим режимом. Якась маячня виходить. Ще і тягнуть з собою своїх поплічників із "Батьківщини". Ті теж гарні- прихистили перебіжчиків, а зараз висувають їхнього головного ідейного вдохновителя та політтехнолога Головача. До речі, проект Головача під назвою "бієць Азову" Максим Левчук здувся, тому він сам вирішив спробувати свої сили на виборах з не менш грандіозними заявами. Тримає нас за дурнів.

А тепер, підсумовуючи вищевикладене, маю сказати, що наше головне завдання- вибрати достойних нашої довіри. Ми цим людям даємо великі можливості щодо керування нашим містом та бути не обманутими ними. Ми сподіваємося на виконання обіцяного, а не на те, що нас "пошиють в дурні".

Шановні громадяни, читаючи передвиборчі обіцянки, хоч задумуйтесь: а чи в змозі цей кандидат виконати обіцяне; чи під силу це місцевому меру чи депутату? І не бійтесь ставити питання кандидатам, дивлячись прямо в очі. Вони такі ж люди як і ми з вами. А якщо кандидат ховається або просто недосяжний, то задумайтесь: а чи буде він працювати на наше благо, чи почує нас з вами, наші проблеми. Проблеми нашого міста маємо вирішувати ми з вами. І ніхто крім нас!

Слава Україні!

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Євген 28.09.2015 14:33

І на добавку,Ви, якщо я не помиляюсь член "УКРОП"у!??? Може варто ще зробити допис і про Вашу політсилу стосовно реклами "Перемоги,а не паради" "Контракт а не мобілізація" і т.д. тематика не зовсім до місцевих виборів, так що воно як в тому прислів'ї: "Про опилок и бревно..."

Наталья 18.09.2015 16:46

І наче б заклик слушний, та причудила фраза автора "від мозку до кісток " Вона із серії "чула дзвін, та не знаю, де він". Існує фраза " до мозку кісток". Пояснюю. Великі кістки мають всередині кістковий мозок. Звідси про щось дуже глибинне кажуть: "До мозку кісток". Вивчаймо мову, якщо вдаємось до публікацій...

Євген 14.09.2015 16:16

Шановна авторко,а де про боротьбу "Батьківщини" з тарифами? А де "Самопоміч" з "її відкритими списками"- якось виглядає однобоко з вашого допису ( про "фіолетових" я гадаю адекватні громадяни вже давно склали враження)

Валентина Стоюшко 11.09.2015 09:51

Шановний Констянтин! За злетами та падіннями Вашої партії ми спостерігаємо дуже давно, проте особливих успіхів вона не досягла. У Вас голосні заяви, але немає мудрих рішень щодо вирішення нагальних проблем. Індексування зарплат- не вирішення проблеми зубожіння населення, а популізм чистої води. А якщо згадати деякі заяви Ваших однопартійців, що розпалюють ворожнечу між українсько та російськомовним населенням, то можна з упевненністю сказати, що "Свобода" переслідує власні цілі, а не працює на благо українського народу. P.S. Констянтин, нічого особистого. Це лише моя думка.

Костянтин Красовський 07.09.2015 23:06

Шановна Валентина! Ваша стаття привернула мою увагу, тому як сам відчуваю зловживання різними партіями маніпуляцій над свідомою думкою територіальних громад. Проте, хочу зауважити, що Вам не варто б було починати політику з маніпуляції і брехні! В блозі Ви звинувачуєте Свободу, мов вона обіцяє індексацію зарплат , пенсій, стипендій… і це не є рівнем вирішення питань на місцевому рівні! Валентина, я в політиці 13 років, маю досвід роботи в органах місцевого самоврядування, закінчив Інститут законодавства, співавтор законопроектів, сповідувач ідеї українського націоналізму з метою очищення влади від ригів , після Революції Гідності, призначений головою ліквідаційної комісії, - провів люстрацію… і ви мене звинувачуєте в маніпуляції? Надпис на біг-борді починається не зі слова «Проіндексуємо», а зі слова «ВИМАГАЄМО індексації….». На зборах міської Свободи було ухвалено рішення про звернення до Президента, Прем’єр-міністра, Верховної Ради України з вимогою про індексувати зарплати, пенсії і стипендії… Після затвердження проекту звернення, воно було надіслано вищезазначеним адресатам!!! Наша робота включає в себе не лише роботу в передвиборчий період, але й і в між виборчий. Наша партія має програму захисту українців. Свободі 24 р. і ми не є політичним проектом, ми являємось послідовною, ідеологічною, націоналістичною партією, яка завжди представляє загрозу олігархам, адже в нашій програмі передбачена націоналізація стратегічно-важливих для держави підприємств!!! Щодо обіцянок, - краще робити і звітувати за проведену роботу ніж 20 років обіцяти будівництво Крюківського моста! Щодо особистого спілкування, - ні я, ні мої однопартійці не уникають розмови з виборцями! Говорячи про себе, як про лідера Кременчуцького осередку, зазначу: двері завжди відкриті, ходжу по вулицях без охорони, їжджу в маршрутках і тролейбусах, завжди готовий до спілкування та співпраці задля вирішення доручень з боку територіальної громади Кременчука. Маніпулюючи, що всі партії погані, Ви намагаєтесь донести до виборця альтернативу, - новий політичний проект, проте, запам’ятайте! – Партія хороша не за красиву назву, а за свій зміст, ідею, завдання, які вона хоче реалізувати для блага і розвитку громадянського суспільства! Наприкінці хочу сказати, що Ваша стаття сіє зневіру серед людей до політичних партій. В результаті, люди не підуть на вибори, окрім тих, хто продасться за 200грн. і кг гречки… Як Ви вважаєте, в наслідку зневіри, який результат буде на виборах? – До влади прийдуть ті самі крадії, що і зараз !!! Копію листа до Президента, Прем’єр-міністра і Верховної Ради України можете взяти, у зручний для Вас час. (Пушкіна, 8, штаб Свободи) мій тел. 0676540744 З повагою, голова Кременчуцької МПО ВО «Свобода» Костянтин Красовський