Новини з 1996 року

Бабусю, дайте зателефонувати, в мене мама у лікарні. Або ж як діти виманюють телефони просто на вулиці

Влад Гладкий 12 січня 2017 Життя 1784 0

Одразу що я хочу сказати, так це те, що така ситуація може статися з будь-якою людиною.

Таким шахраям без різниці, чи ви похила людина, чи вагітна жінка чи просто старша по віку. ЇМ БЕЗ РІЗНИЦІ! Шахраї як дурили людей, так і будуть дурити й надалі.

Розповім саму картину, яку я спостерігав з другом, у вівторок, 10 січня. Ми просто стояли на зупинці Героїв Сталінграду, чекали маршрутку, щоб поїхати у місто погуляти. Як раптом, під мій пильний погляд потрапила дівчинка. Ну вдягнена не дуже тепло, по-бідному я би навіть сказав, на вигляд років 10-12.

А мій друг, замітив, що за цією дівчинкою дуже уважно спостерігає чоловік років так 33-36. Він стояв дуже далеко, тому обличчя не видно було. А шкода. Чому? Читайте до кінця, адже у кінці саме цікаве.

 Ну ми подумали, що може це просто батько, та слідкує за своєю дитиною, що б та попросила у когось грошей, адже у дітей більш довірливий погляд та вигляд. Одразу хочеться дати грошей, аби не була голодною або змогла потрапити додому. Вже наша маршрутка давно проїхала, адже нам вже стало цікаво, що буде далі.

А далі, як по сценарію дівчинка підходить до бабусі. Вона просто підходить до неї та стоїть. А в той час, батько, нервово курить одну за одною. Мій товариш думає, що от-от зараз щось повинно статися. Так воно і є. Ми підійшли ще ближче, та почули: “Бабусю, дайте будь-ласочка телефон, мені дуже потрібно зателефонувати мамі. Вона у лікарні та дуже хвора”. Ну бабуся, як бабуся, їй стало шкода дівчинку, та дала їй телефон.

Але хіба жінка не могла зрозуміти, що дитина не може знати на пам’ять номер. Дівчинка все далі й далі відходить, але не балакає. А чоловік той, вже починає з місця на місце ходити. Напевно план підходить до завершення.

Потім, що сталося не міг очікувати навіть я. Дівчинка починає швидко тікати. АЛЕ! В мене дуже спостережливий друг, він замітив, що той чоловік почав ну, як сказати, ну «приманювати» до себе дитину, щоб та віддала телефон. Та мій друг, як герой, зрозумівши, що тут сталося почав бігти за тим чоловіком, але не наздогнав. А я у свою чергу, швидко обійшов 2 магазини, та взяв бабусин телефон у дівчинки з рук. Та сказала, що то все тато, та більше так не буде!
Друг примчав до мене, весь запиханий, не наздогнав. Ми віддали телефон господарю. Бабуся на в зрив починає плакати. Починає казати що ж таке у світі коїться. Та почала нам гроші тикати. Ще ми не брали зі старенької ті гроші, яких у неї у самої не хвата!

Я вважаю, що ми с моїм другом все правильно зробили, але шкода, що обличчя чоловіка не запам’ятали та не наздогнали його. Так би потрапив би він у відділ.

Але стало ще цікаве те, що люди які стояли поряд, та бачили всю цю ситуацію нічого не намагалися зробити. Адже ж там були хлопці та чоловіки по-більше, та напевно по швидше ніж ми.

Просто люди, будьте дуже уважними, та не довіряйте НІКОМУ на вулиці!

«Улица для мошенника – рай на земле»!

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись