Загибель нервових клітин є вкрай несприятливим і небезпечним станом для організму

169 0
Загибель нервових клітин є вкрай несприятливим і небезпечним станом для організму

Всі чули фразу "не нервуй, нервові клітини не відновлюються". Так воно і є, але що ж буде з людиною, якщо у нього насправді відімруть все нейрони.

Для чого потрібні нервові клітини

Нервові клітини (нейрони) є основними будівельними блоками нервової системи, яка керує всіма функціями організму, включаючи рух м'язів, почуття, мислення та поведінку.

Якщо всі нервові клітини помруть, то це призведе до повної зупинки нервової системи, що може викликати серйозні наслідки аж до летального результату.

Спочатку людина не зможе рухатися

Оскільки нервові клітини не можуть відновлюватися, як, наприклад, шкіра або кістки, організм не може відновити функцію, яку ці клітини виконували. В результаті людина може втратити свої здібності до руху, почуттів, мислення та інших функцій, які контролюються нервовою системою.

Загалом, загибель нервових клітин є вкрай несприятливим і небезпечним станом для організму. У більшості випадків, якщо таке сталося, організм не зможе вижити. Однак, в реальному житті, це відбувається рідко і найчастіше пов'язано з важкими нервовими захворюваннями, травмами або іншими патологічними станами.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация