Одяг з якої тканини варто вибрати для літа

135 0
Одяг з якої тканини варто вибрати для літа

Наш гардероб може допомогти комфортніше пережити спекотні дні. Влітку нашими союзниками є натуральні матеріали, які не лише пропускають повітря, а й захищають шкіру від надмірної дії сонячних променів. Вони не подразнюють шкіру і, що не менш важливо, не виділяють неприємних запахів у контакті з потом.

Льон

Льон – один із найприємніших матеріалів, пов’язаних з нашим літнім гардеробом. Цього сезону в трендах панує ця натуральна тканина. У неї сітчасте плетіння, яке дозволяє шкірі дихати, не подразнює її та захищає від сонця. Цей матеріал не електризується, дуже міцний і здатний витримати багато прання. Одяг з льону виглядає супермодно, що зробило його знову популярним. Вибирайте для спекотних літніх днів вбрання у кремових, бежевих та сірих тонах. Він має лише один недолік – швидко мнеться.

Бавовна

Бавовна – найпоширеніший і найдоступніший тип натуральної тканини. Це один з найпопулярніших варіантів, який ми вибираємо майже інтуїтивно, коли температура за вікном вища за середню. Він має приємну на дотик текстуру, зручний і здатний вбирати вологу. Одяг з бавовни буде виглядати легким і повітряним, при цьому комфортно лежати на тілі.

Шовк

Натуральний шовк – це благородна тканина, яка приємна на дотик і комфортна в носінні, вона ніби стає єдиним цілим зі шкірою. Одяг з шовку не притягує пил, не створює статичної електрики, добре вбирає вологу, не викликає алергії та міцна. Це відмінний вибір для спекотної погоди, котрій також сприяють сучасні тенденції. Сукня-комбінація, топ в білизняному стилі і повітряні штани палаццо — хіти цього літа. Однією з найбільших переваг шовку є його слизька структура, яка не нагрівається, що зберігає прохолоду шкіри навіть за найвищих температур. Залежно від щільності переплетення, шовкові тканини можуть більш-менш дихати.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация