Що ваші капці насправді говорять про вас

213 0
Що ваші капці насправді говорять про вас

Психологи розкрили зв'язок між характером людини та її домашнім взуттям.

Так, експерти розповіли, що капці з відкритою п'ятою та закритим носом вважають за краще носити дуже організовані люди. Такий стиль демонструє високий рівень впевненості в собі і відображає невимушеність у стресові моменти, пояснили вони.

При цьому фахівці зазначили, що власники уг, в яких вони люблять ходити по дому, є прокрастинаторами. У той самий час ті, хто постійно надягає теплі подовжені шкарпетки, виявляються зразковими сім'янинами. Коли вони приходять додому, то повністю присвячують себе домашньому життю і почуваються максимально затишно.

Крім того, психологи особливо виділили туфлі на низьких підборах, оформлені помпоном, а також капці із зображенням тварин. За їх словами, у першому випадку подібне взуття призначене для перфекціоністів, які часто перекладають відповідальність на інших і віддають перевагу вишуканості замість комфорту. Що ж до других, то вони найбільше підходять емпатам. Такі люди вміють заспокоювати інших, але коли доходить справа до обговорення їхніх особистих почуттів, то виявляють у цьому обережність.

На завершення фахівці звернули увагу на капці з плоскою підошвою та відкритою п'ятою та носом. На їх думку, це взуття носять впевнені в собі люди, яких не хвилює чужа думка. Вони отримують задоволення від відчуття подиху вітерця на пальцях ніг, що з'єднує з природою.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация