«Добрий, чуйний... »: у Кременчуці попрощалися з солдатом Михайлом Чаловським

210 0
«Добрий, чуйний... »: у Кременчуці попрощалися з солдатом Михайлом Чаловським

Сьогодні, третього березня, в Кременчуці востаннє попрощалися з 49-річним солдатом Михайлом Чаловським, який загинув дев'ятого лютого в результаті бойових дій на Донеччині.

Церемонія прощання із захисником традиційно розпочалася у Міському палаці культури, куди прийшли родичі, друзі, знайомі та побратими зі сльозами на очах і непримиримою тугою в серці. 

Військовослужбовець із позивним «Художник» розповів, що Михайло Чалковський народився в Кременчуці 11 червня 1973 року й тривалий час жив у нашому міст. 14 вересня 2022 року чоловік самостійно прийшов до Кременчуцького центру комплектування та соціальної підтримки, звідки був направлений в одну зі штурмових бригад, яка брала участь безпосередньо у зоні бойових дій. Михайло був стрільцем помічником гранатометника штурмового батальйону.  Дев'ятого лютого під час штурму ворожих позицій під населеним пунктом Кліщіївка, Донецької області життя воїна обірвалося.

Колеги Михайла з Піщанської громади, а працював чоловік останнім часом там зварювальником, згадують його, як доброго та чуйного чоловіка, майстра своєї справи й дійсно боляче, що найкращі люди покидають наш світ. 

У Михайла залишилася донька, зять та онук. 

Похоронять захисника України на Алеї Пам‘яті на Свіштовському кладовищі.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ! ФОТО: Євген Бодаква

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация