Турбота про зовнішній вигляд - це прояв енергії життя

186 0
Турбота про зовнішній вигляд - це прояв енергії життя

Деякі жінки вважають, що у важкі часи потрібно виглядати навіть краще, ніж звичайно, і вони цілком мають рацію. У житті бувають різні періоди - світлі й не дуже, але завжди варто зберігати обличчя. Оця сентенція «зберігати обличчя» для когось може видатися сумнівною: виходить, що коли довкола війна й руйнування, ми маємо непокоїтися про колір нігтів? Не зовсім так: непокоїтися - ні, а ось робити скромний манікюр - так.

Елементарний догляд за собою - це знак для вашого внутрішнього «я», Всесвіту та всіх довкола, що ви живете й рухаєтеся вперед попри складну ситуацію.

Відомий англійський барон та пройдисвіт Роджер Мортімер, потрапивши до в'язниці, кожен ранок починав із гоління. Уявіть собі середньовічний Тауер: про жодні засоби для гоління не було й мови, а в камері було так холодно, що вода в тазику вкривалася кригою. Щоранку Роджер Мортімер пробивав кригу та голився за допомогою ножа, хоча його бачив лише тюремний наглядач. Здавалося б, навіщо голитися людині, яку спершу засудили до смертної кари, а потім - до довічного ув'язнення? Який сенс?

Сенс у тому, що барон Мортімер не здався: він продовжував жити та намагався зберегти сили всіма доступними засобами… Потім у його житті було ще багато цікавого - друга за історію Тауера втеча, любов королеви, повалення влади короля та залаштункове правління цілою країною… Недарма Роджера Мортімера називають одним з найвідоміших пройдисвітів у середньовічній Англії. Проте скільки цікавого могло б не трапитися, якби він тоді всього лиш «здався».

Що я можу для себе зробити

У будь-якій ситуації треба замислитися: що ми можемо для себе зробити? Які засоби нам доступні, щоб підтримати себе?

Достойний зовнішній вигляд допомагає зберегти самоповагу й самооцінку, від яких залежить наш ресурс боротьби й терпіння. Людина перебуватиме в гармонії із Всесвітом лише тоді, коли сама є гармонійною. Сила й удача приходять до тих, хто охайний та доглянутий.

У важкий час гарна зовнішність необхідна для виживання та порятунку. У ній - наш внутрішній ресурс: неохайні нігті, немита голова, несвіжий одяг відбирають у нас енергію. Якщо сьогодні ви не маєте змоги ходити у салони краси, як раніше, чи купувати дорогу брендову косметику - не біда. Використовуйте ті можливості, які у вас є. Небезпечною є елементарна занедбаність, коли людина не використовує навіть ті можливості, які має.

Гайда до справ

Турбота про зовнішній вигляд - це прояв енергії життя. Покращуйте свою зовнішність самостійно, якщо немає змоги звертатися до професіоналів.

Чисте, охайне волосся - це наш захист. Розчісуйтеся та регулярно мийте голову. Не забувайте підживлювати та лікувати.

Нігті, як і волосся, символізують захист та здоров'я. Лікуйте та укріплюйте їх, у важкі періоди робіть скромний манікюр.

Не носіть брудний чи рваний одяг навіть тоді, коли вас ніхто не бачить. Він притягує хвороби та злидні.

Доглядайте за шкірою обличчя і тіла та користуйтеся косметикою хоча б мінімально. Косметика - це засіб із жіночого «таємного саду», який гармонізує наш мікрокосмос. Не варто про неї забувати, навіть якщо зараз ви проводите більшість часу вдома. Вас бачать не лише близькі чи сусіди, а й… ви самі.

Пам'ятайте про парфуми. Це насолода, незрима жіноча енергія та захист одночасно. Якраз те, що потрібно у складний період.

Догляд за собою не лише відновить внутрішній баланс та додасть енергії, а й допоможе впорядкувати думки, заспокоїти нерви, знизити тривожність. Вже за кілька тижнів ви помітите, що ваш стан поліпшується і до вас поступово повертається контроль над ситуацією, в якій ви опинилися. Тож, якщо є можливість, зробіть манікюр, маску для обличчя, ванну, легкий макіяж, масаж. Почніть вже сьогодні!

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация