Популярні види бороди і яка з них підходить вашому образу і типу обличчя

173 0
Популярні види бороди  і яка з них підходить вашому образу і типу обличчя

Товщина, густота волосся і форма обличчя – це фактори, які слід враховувати, коли ви хочете носити бороду.

Догляд за бородою – справжнє мистецтво. Деякі чоловіки регулярно відвідують барбершоп, щоб підстригти або підрівняти бороду. Хороший перукар зможе дати вам пораду і визначити разом з вами який вид вам підходить. Форма обличчя, зачіска, густота рослинності і зовнішній вигляд – все це елементи, які необхідно прийняти до уваги перед вибором. Представляємо найпопулярніші види бороди, щоб допомогти вам визначитися.

Легка щетина (3-денна)

Триденна борода, безумовно, найпопулярніша серед сучасних чоловіків. В цілому вона досить елегантна, стримана і надає власнику мужності, харизми і оманливо недбалого вигляду. Щоб підтримувати легку щетину, вам знадобиться триммер.

 

Коротка борода (10-денна)

Наймодніший на сьогоднішній день тип. Коротка борода додає образу мужній, елегантний вигляд. Не дивно, що все більше і більше чоловіків беруть його на озброєння. Вам необхідно регулярно доглядати за нею – рівняти довжину і голити шию, щоб не виглядати неакуратно.

 

Класична (повна) борода

Класична борода призначена для чоловіків, у яких від природи дуже пишна рослинність. Це вид бороди, який регулярно повертається в моду. Його носять як літні люди, так і хіпстери, у яких повна борода – це частина образу. Сучасний чоловік більше не сумнівається, носити чи ні повну бороду, яку він ростив протягом декількох місяців.

 

Цапина борідка

Це просто невелика борідка, яка починається під нижньою губою, що прикриває підборіддя, може мати різні форми. Щоб отримати цапину борідку, потрібно поголити решту бороди і вуса. Вона прикрашає нижню частину обличчя і створює модний і сучасний вигляд.

 

Ван Дайк

Цей вид бороди дуже добре відомий, він отримав свою назву на честь відомого фламандського художника 17 століття. Борода Ван Дайк складається з повної борідки і окремих вусів. Є кілька варіантів, але оригінал складається з загострених борідки і вусів. Слідкуйте за тим, щоб вуса були довші борідки.

 

Якір

Цей вид бороди зобов’язаний назвою своєю формою. Вона складається з вусів і борідки, яка, тягнучись над щелепою, утворює якір на обличчі. Якір іноді називають Бальбо, маючи на увазі Італо Бальбо. Цей італійський політик був одним з перших, хто почав носити цей вид бороди.

 

Качиний хвіст

Це структурована борода з ефектом довжини, спрямованим вниз. Волосся на вилицях повинні бути короткими, а на підборідді – довгими. Тому борода качиний хвіст вимагає великого терпіння і догляду, щоб зробити її елегантною.

 

Борода Bandholz

Вид бороди, названий на честь підприємця Еріка Бандхольца – найприродніший. Щоб його отримати, дозвольте вашій бороді рости протягом декількох місяців або навіть років. Борода Bandholz вимагає регулярного догляду, включаючи щоденне нанесення олії для бороди. Це допомагає запобігти сплутуванню волосся і додатково полегшує укладання. Приділіть особливу увагу своєму стилю одягу і стрижці, щоб вона контрастувала з недбалим ефектом довгої бороди.

 

Тип обличя і вибір бороди

Перший крок у виборі виду бороди, який підходить вам, – це визначити тип вашого обличчя. Ця інформація дасть вам деякі подробиці про найбільш поширені форми обличчя і про те, яка борода підходить для кожної з них.

Квадратне обличчя

Багато чоловіків хочуть мати квадратну форму обличчя, яка продемонструє потужну лінію підборіддя. Також слід виділити вилиці, це важливий плюс, коли у чоловіка квадратне обличчя. Тому рекомендується вибирати коротку бороду, приділяючи особливу увагу підборіддю. Для квадратного типу обличчя підходять кілька видів: 3-денна, 10-денна борідка, королівська і кругла борода.

Прямокутне обличчя

Ваша борода повинна підкреслювати структуру обличчя – зробити лінію підборіддя і вилиць більш чіткими. Власникам прямокутної форми радимо вибирати вид бороди коротшу зверху і довгу знизу. Ця довжина і форма підкреслять риси вашого обличчя. Якщо ви виберете довгу бороду, увагу буде звернено на нижню частину обличчя. Хороший варіант для вас – класична борода.

Кругле обличчя

Для круглої форми обличчя борода мінімізує ефект пухких щік. Щоб отримати недбалий стиль і зробити образ більш брутальним, віддавайте перевагу короткій бороді виду морський якір.

Овальне обличчя

Овальна форма обличчя підходить для всіх видів бороди – варіанти буквально безмежні. Однак деякі образи підходять для чітко окреслених овальних лиць. Для овального обличчя ідеально підійдуть еспаньйолка, підковоподібна борода, триденна борода.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация